20 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

177

 20 Aralık Cumartesi Bugün Gökyüzü;

Ay iyimser, neşeli, seyahat etmeyi seven, esnek Yay burcunda ilerliyor. Tanrıya olan inancımızı yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğimiz bu enerjiler altında, ruhumuzu rahatlatacak kişisel gelişim konularına eğilmemiz söz konusu. Var olma sebebimizi, hayatımızı sorgulayabilir, bunların derinliklerine inme arzusu ile dolu olabiliriz. Sebepsiz bir neşe, huzur içimizi kaplayabilir.

09:00’da Ay Balık burcundaki Neptün ile kare açı içerisinde. Bugün dikkat etmemiz gereken en önemli nokta olayları realiteden uzaklaşmadan değerlendirmek ve bir sis perdesinin içinde kaybolmamaya çalışmak olmalıdır. Özellikle mühim bir karar alacaksak birkaç kez üzerinde düşünmeli, iyice tartmalı, bir uzmandan destek almalıyız. Aksi taktirde yanlış adımlar başımızı ağrıtabilir. Ayrıca fazla içli ve duygusal bir tutum sergilemekten de uzak olmalı.

21:00’da Ay Koç burcundaki Retro Uranüs ile üçgen açı içerisinde. Aynı saatlerde Ay Kova burcundaki Mars ile sekstil açı yapacak. Bu saatlerde tezcanlılık bizi etkisi altına alabilir. Enerjik halimiz etrafımızdaki insanları da canlandıracağı için yoluna koymamız gereken işleri varsa bunları başarı ile tamamlayabiliriz. Yarınlarımıza yönelik yapmak istediklerimiz hakkında parlak fikirlerle dolu olabiliriz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.