21 Ağustos Pazartesi Gökyüzü

64

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün kendinizden çok karşı tarafı düşünmeye eğilim gösterebilir, sömürülmeye açık bir yapı sergileyebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak ya da adım atmakta kararsızlık göstermek en büyük handikapınız olacaktır. Beklemediğiniz bir olay nedeniyle dengeniz bozulabilir.
❗️Sabah saatlerinde Ay Kiron karşıt. Sağlığınızla ilgili problemlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Erken saatte şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Başkalarının yardım etmek onların yaralarını iyileştirmek size iyi gelir.
💥Akşam saatlerinde Ay Güney Ay Düğümü ile kavuşumda. Geçmişte yaşadığınız travmalardan dersler çıkarabilirsiniz. Ruhsal anlamda iç dünyanıza yapacağınız yolculuk kendinizi daha iyi tanımanıza imkan verebilir. Geçmişte yaşadığınız karmik olayları da değerlendirme ve inceleme isteği duyabilirsiniz.
💥Aynı zamanda Ay Plüton ile de kare açıda. Duygusal anlamda kendiniz veya yakın çevrenizle mücadele haline girebilirsiniz. Bu enerjiler krizli ve zorlu derin değişim ve dönüşümlere de işaret eder. Karşınızdaki kişiye manüplatif, baskıcı tavırlar uygulanmamaya dikkat edin. Duygusal patlamalara karşı da kontrolü elden bırakmayın.
💫Gece Ay Güneş sekstil. Akşam kendinizi içsel anlamda dengede, uyumlu hissedeceksiniz. Sanatsal konularda çalışma yapıyorsanız verim alabilirsiniz. Kendinize olan inancınız artacak.
🌑23:30 itibariyle Ay boşluğa giriyor. Bu saatten sonra önemli bir karara imza atmayın. Ay’ın boşluktan çıkmasını bekleyin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu