21 Ağustos, Bugün Gökyüzü

16

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
💫Sabah saatlerinde Ay Satürn ile sekstil. Aile büyüklerinizden biriyle başbaşa kalarak derdinizi paylaşmak, onun tavsiyelerini dinlemek, desteğini hissetmek herzamankinden daha önemli olacak. Uzun zamandır yaşadığınız sıkıntılarınızı bu kişiye anlatarak rahatlayabilirsiniz. Görev ve sorumluklarınızı tam anlamıyla yerine getirmek ve hayatınızı planlamak arzusu içinde olacaksınız.
💥Gün boyu Merkür Neptün ile karşıt açıda olacak. Beraber olduğunuz insanlara karşı gereğinden fazla empati yapmayın. Önsezileriniz öylesine artabilir ki çevrenizdeki kişilerin düşüncelerini adeta okuyabilir ve onlara karşı çok hassaslaşabilirsiniz. Ancak bu enerjiler akılcı ve mantıklı olmaktan sizi uzaklaştırıp, hayalciliğe düşebilir, realist olmayan düşüncelerle aklınız karışabilir. Yeni kararlar almak için bugünü tercih etmemenizde fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu