20 Temmuz, Bugün Gökyüzü

14

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün olaylarla baş ederken daha savaşçı ve mücadeleci bir yapı gösterebilir, hedeflerinize ulaşmak için büyük bir çaba harcayabilirsiniz. Ancak amacınıza varmadan yarı yolda bıkkınlık göstererek vazgeçmekten imtina edin. İçinizden taşıp coşan hırsınızı kararlılıkla desteklemeniz son derece önemli.
✨Sabah saatlerinde Ay Satürn sekstil. Önemli bir toplantınız, iş görüşmeniz varsa bu saatleri tercih etmeniz de fayda var. Eğer patronunuzla uzun süredir bir konuda görüşmek istiyorsanız bu olumlu enerjilerden faydalanabilirsiniz.
💥Bugün Güneş Plüton karşıt. Bu enerjiler hayatınızda kabul etmediğiniz, reddettiğiniz olayları karşınıza çıkarır. Çevrenizdeki insanlarla mücadeleye girebilir ve ego çatışmalarını fazlasıyla yaşayabilirsiniz. Bu enerjileri kuvvet bulup yapmak istediğiniz konulara yönlendirerek olumlu yönde aktive edebilirsiniz. Sizi şiddete itecek olaylardan uzak durmaya önem verin.
🌑17:18-21:22 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek. Gece gece Bir anda kendinizi buzdolabının önünde bulup yemekleri bilinçsizce tüketirken bulabilirsiniz. Aşırı iştah artışı sizi zorlayabilir. Fazlasıyla inatçı, dediğim dedik davranabilirsiniz.
⚡️Gece Ay Merkür kare. İkili ilişkilerde kritik saatlere dikkat çeken bir enerjidir. Hisleriniz ve duygularınızla hareket ettiğiniz ve mantığınızı ön plana çıkarmadığınız için kırıcı konuşmalarla partnerinizi üzebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu