20 Şubat Pazartesi Gökyüzü

59

💫Sabah erken saatlerde Ay Satürn ile kavuşum yapacak. Sabah sabah kendinizi biraz depresif, içine kapanmış ve kötümser bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Bu enerjiler sizi kendinizle yüzleşmeye itecektir.
🌜07:55 itibariyle Ay Balık burcuna geçecek. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Hayata geçirebileceğiniz hedeflerin peşinde koşun.
✨10:05’te Balık burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Venüs ve Plüton 29 derecede. Son derece krizli bir dönemde olduğumuza işaret. Özellikle bireysel olarak yaşadığınız sorunları çözmek üzere adımlar atacaksınız. Bir çok evlilik ciddi çatırdama riski taşıyor. Aldanma aldatılma olayları gün yüzüne çıkabilir.
❤️Venüs Koç burcuna geçiyor. Yapacağınız her türlü girişimde daha hızlı hareket etmek ve sonuç almak isteyeceksiniz. Ancak her ne işe kalkışırsanız kalkışın mutlaka her türlü artısını eksisini hesap etmeye çalışın, acele karar vermeyin. Fikirlerinizi cesurca ifade edecek ve geri adım atmakta zorlanacaksınız.
🌟Tüm gün Merkür Kiron sekstilinin etkisi altında olacağız. Ben her zaman sözlerin gücüne çok inanırım. Düşünceler ve bunları ifade ettiğiniz kelimeler hem sizin hem de yakınlarınız için şifa niteliğinde olabilir. En derin yaralarınızı bile olumlu konuşmalarla çözümleyebilirsiniz. Bu enerjileri kullanmakta fayda var.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu