20 Nisan Perşembe Gökyüzü

16

💫07:12 itibariyle Koç burcunda Hibrit Güneş Tutulması gerçekleşiyor! Koç burcunda olması daha özgür, yenilikçi, zincirleri kırma eğiliminde olacağınızın göstergesi. Doğru zamanda doğru karar alırsanız kazanırsınız. Tutulma 12. Evde olacağı için tüm kirli çamaşırlar ortaya dökülebilir.
🌜07:29’da Ay Boğa burcuna geçiyor. Bugün kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
💥Sabah erken saatlerde Ay Plüton kare. Duygusal anlamda kendinizi bazı krizlerin, derin değişim ve dönüşümlerin içinde bulabilirsiniz. Kişiliğinizin güçlü yönlerine tutunmaya çalışın.
🌞11:13’te Güneş Boğa burcuna geçecek. Bu süreçte maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Ayağınızı yere daha sağlam basmak size iyi hissettirecek. Sanat, güzellik, estetik, yeme, içme, eğlence konularına ilginiz artabilir.
💥Güneş Plüton ile kare açı yapacak. Çevrenizde otorite konumundaki kişilerin baskısını üzerinizde hissedebilirsiniz. İnatçı ve gözükara bir tutum izlemekten kaçının.
✨Öğleden sonra Ay KAD kavuşumda. Hayatınızda dönüm noktası olacak bazı kararlar alabilirsiniz. Daha güçlü, uyumlu ve dengeli olma konusunda hevesli olacaksınız.
🎊Aynı zamanda Ay Satürn sekstil. Gökyüzündeki bu açı sizi daha sabırlı olmaya, disiplinli ve stabil bir şekilde çalışkan olmaya itecek. Kendinize olan özgüveniniz artacağı için iş başvurularında bulunabilirsiniz. Yeni projelere girişmek için uygun bir zaman dilimi.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu