20 Mayıs Cumartesi Gökyüzü

34

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir. Her konuda bilginizi arttırmak için büyük bir açlık duygusu hissedebilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Ay Satürn kare. Aşırı duygusal olup kendinize fazla yüklenebilir, gereksiz özeleştiri yapabilirsiniz. Hayata karşı daha yapıcı ve olgun olmaya, pozitif düşünmeye çalışın. Sorumluluklarınızı bilirseniz her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.
❗️Mars 18:31 itibariyle Aslan burcuna geçiyor. Özgüveninizin ve cesaretinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Karar alırken kimsenin sizin önünüze geçmesine izin vermeyeceksiniz. Kendinizi güçlü ve etkin bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.Yüksek enerjiniz yarım kalan işlerinizi toparlamanıza imkan tanıyacak. Ancak egosantrik, herşeyi ben bilirim tarzı tavırlara karşı dikkatli olmalı.
💥Sonrasında Mars Plüton ile karşıt açı yapacak. Bu enerjiler çatışmayı, güç mücadelelerini, kavga ve agresifliği tetikler. Bu nedenle bireysel olarak sizi kışkırtacak durum ve olaylarda akılcı olmaya, mantıklı davranmaya önem vermelisiniz. Başkalarının düşüncelerini manüple etmek isteyebilir ya da siz muhatap olduğunuz kişilerden baskı görebilirsiniz. Bu da sabrınızın sınırlarını oldukça zorlayabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu