20 Mart Pazartesi Gökyüzü

15

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
🌟Öğleden sonra Ay Uranüs sekstil. İşlerinizi bir an önce bitirmek konusunda tez canlı bir tutum izleyeceksiniz. Kendinizi toplantıdan toplantıya koşarken ve birikmiş maillerinizi cevaplarken bulabilirsiniz.
❤️Günboyu Venüs KAD ile kavuşumda. Yeni bir aşk kapınızı ansızın çalabilir. Kalbiniz boş ise bu duruma hazır olun. Ya da mevcut ilişkinizde beklenmedik bazı olaylar gündeme gelebilir. Yatırımla alakalı yapacağınız görüşmelerden fayda sağlayabilirsiniz. Mühim bir antlaşmaya imza atabilirsiniz.
🎊Aynı zamanda Güneş Plüton sekstil. Hayatınızda bir takım düzenlemeler yapmak isteyecek size sıkıntı veren kişileri kendinizden uzaklaştıracaksınız. Yaşadığınız problemler üzerinde derinlemesine düşünmek ve çözümler oluşturmak sizin için önem kazanacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu