20 Kasım, Bugün Gökyüzü

28

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içinde kendinizi daha sosyal çevrenizdekilerle iletişim kurmaya açık hissedebilirsiniz. Uyumlu olmak ve insanlarla barışçıl, dengeli ilişkiler kurmak istersiniz. Adalet duygunuz ön plandadır. Hoşsohbet, nüktedan tavırlarla dikkatleri üzerinize çekme arzusu duyabilirsiniz.
❗️Öğle saatlerinde Ay Kiron karşıt. Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz konular varsa bazı problemlerle yüzleşmeniz gerekebilir. Bu nedenle varsa eksik kontrollerinizi yaptırmanızı ve kendinize özen göstermenizi tavsiye ederim.
✨Bugün Güneş Jüpiter üçgen. Bu pazar günü ruh hali olarak oldukça iyimser, yüce gönüllü ve çevrenizdeki insanlara yardım etmeye istekli bir ruh halinde olacaksınız. Uzak bir yere seyahate gitmek ve sevdiğiniz kişileri ziyaret etmek arzusu duyabilirsiniz. Hissettiğiniz bu güzel duygular çevrenizdeki yakınlarınıza da iyi gelecek, onları da motive etmenize imkan tanıyacaktır. Özellikle felsefe, din, bilim konularında araştırma yapabilir ve ilginizi çeken konularda bilginizi arttırabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu