20 Haziran Bugün Gökyüzü

30

🌜 Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
💫Sabah saatlerinde Ay Uranüs sekstil. Bugün işlerinizi tezcanlı bir şekilde alelacele bitirme telaşıyla güne başlayabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde ortamı değiştirecek küçük bir değişiklik yapmak bile hoşunuza gidecektir. Rutininizi kırmak isteyeceksiniz.
✨Öğleden sonra Ay Kuzey Ay Düğümü ile sekstil. İş yerinde yapacağınız
kontaklardan, toplantılardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yeni bir projeye başlamak için güzel enerjiler söz konusu.
🎉Akşam ise Ay Neptün ile kavuşumda. Ağzınızdan gizli gizli laf almaya çalışanlara karşı dikkatli olun. Bu enerjiler sizi dalgınlığa sürükleyebilir, küçük sakarlıklara ve kazalara dikkat etmeli. Gerçeklerden kaçarak bir hayal dünyasında yaşama isteği duyabilirsiniz.
✨Gece saatlerinde Ay Venüs ve Plüton ile sekstil açıda. Eğer bir sevgiliniz yoksa biriyle birlikte olmak ve kendini özel hissetmek duyguları sizi sarıp sarmalayabilir. Yaşadığınız olayların derinine inmek, gizemli olayları araştırmak isteği olabilir
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu