20 Eylül, Bugün Gökyüzü

25

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var.
💫Gün boyu Venüs Uranüs üçgen. Kalbiniz uzun süredir boşsa ayaklarınızı yerden kesecek bir aşka yelken açabilirsiniz. Ancak Merkür’ün Retro olmasını önemle dikkate almanızı tavsiye ederim. Geçmişte kalan bir sevgili sizi unutmadığını ve geri dönmek istediğini söyleyebilir. Finansal alanda da güzel gelişmeler olabilir. Ancak büyük yatırımlar için bilirkişilere danışmakta fayda var. Görünüşünüzde büyük bir değişikliğe gitmek için kuaförün yolunu tutabilirsiniz.
🌟Öğleye kadar Ay Neptün ile üçgen açıda. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenmek için harika bir zaman dilimi. Yaratıcılığınız, içinizden gelen ilhamla birleşip etkiliyeci eserler ortaya koymanıza imkan verebilir.
💥Öğleden sonra Ay Plüton karşıt. Karşınıza problem çıkaran, dişli, manüplatif kişiler çıkabilir. Baskı altında kaldığınızı düşünüp agresifleşebilir, savunma pozisyonuna geçebilirsiniz.
🌟Akşam saatlerinde Ay Güneş sekstil. Ruhsal ve fiziksel anlamda dengeye geleceksiniz. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için meditasyon, yoga gibi sakinleştirici faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
🌑18:56-23:37 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu