20 Ekim, Bugün Gökyüzü

25

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Mars üçgen. Son derece aktif ve dinamik bir ruh halinde olacağımız için spor salonunun yolunu tutabilir, vücudunuzu çalıştırmak isteyebilirsiniz.
❤️‍🔥Venüs Plüton ile kare açıda. Evliliğiniz veya birlikteliğinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Saklanılan sırlar gün yüzüne çıkabilir ve bu durum ilişkinizi tehlikeye sokabilir. Aldatıldığınızı öğrenmek durumunda kalabilirsiniz. Aşırı tutkulu, bağımlılık içeren duygularla mücadele etmek sizi yorabilir. Haritanızdaki venüs olumsuz açılarda ise kendinizi fazlasıyla değersiz hissederken, öz güveniniz azalabilir.
🌟Aynı zamanda Merkür Kiron sekstil. Fark etmeden, istemeden de olsa sarf ettiğiniz kelimeler karşı tarafın çok kırılmasına ve yaralanmasına neden olabilir. Sonradan pişman olacağınız sözler söylememeye özen gösterin.
💫İlerleyen saatlerde Ay Venüs ve Güneş ile uyumlu açıda. Yaşam sevincini doyasıya içinizde hissetmek arzusu duyabilir, her şeye karşı sevgiyle dolup taşabilirsiniz. Eğer bir hayat arkadaşınız yoksa yaşam yolunda beraber yürüyeceğiniz birinin ihtiyacı sizi sarıp sarmalayabilir.
🌑13:35-19:25 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçecek. Bu saatlerde sonra fazla titiz, detaycı ve mükemmeliyetçi davranmak sizin için önemli olabilir. Ayrıntılara takılı kalıp bütünden uzaklaşmaktan kaçının.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu