20 Aralık Salı Gökyüzü

32

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla sezgisel anlamda güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Bilinmeyen olayları çözmek sizin için önem kazanabilir. Ancak olaylara ve iletişimde bulunduğunuz kişilere yaklaşırken şüpheci bir tavır sergilemekten sakınmanızda fayda var.
❤️Gün boyu Venüs KAD ile üçgen açıda. Maddi anlamda yatırımlarınızı arttırmak için girişimde bulunmaya elverişli bir gün. Önemli iş bağlantıları kurabilirsiniz. Kadersel olarak gerçekleşecek güzel olaylar önünüze ışık tutabilir.
❗️Sabah saatlerinde Ay Uranüs ile karşıt açıda. Duygularınızın aniden birden bire değişmesi sizin aklınızı karıştırabilir ve ne yöne gideceğinize karar veremeyebilirsiniz. İş yerinde kendinizi biriyle tartışmaya girmiş bir şekilde bulabilirsiniz. Beklemediğiniz bir anda sizi üzücek bir haberle karşılaşmanız söz konusu olabilir.
✨Ancak Ay’ın Merkür ile sekstil açısı bu dengesiz enerjileri biraz olsun kontrol altına almanıza yardımcı olacak. Telefon trafiği ve maillere cevap verme zorunluluğu sizi meşgul edecektir. Yanınızdaki insanların sorunlarına karşı daha duyarlı olacaksınız.
🎊Akşam saatlerinde Ay Satürn kare. Bu enerjiler sizi karamsarlığa içine kapanmaya ve yalnızlığa itebilir. Kendinizi herkesten olabildiğince soyutlamak isterken sorumluluklarınızın da size ağır geldiğini düşünebilirsiniz. Ruhsal anlamda yetersiz hissetmeniz güçten düşmenize neden olabilir.
💫Gece ise Ay Neptün üçgen. Neyse ki bu saatlerde biraz nefes aldığınızı ve rahatladığınızı hissedeceksiniz. Dua, meditasyon veya yogayla gevşemeye ve biraz olsun sakinleşmeye çalışmanızda fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu