20 Aralık Çarşamba Gökyüzü

36

🌑Ay 00:03-01:46 arasında Ay boşlukta. Bu saatler arasında uyanıksanız önemli bir karar almayın. Alacağınız kararlar sonrasında başınızı ağrıtabilir, beklediğiniz sonuçları almakta zorluk çekebilirsiniz.
🌜Sonrasında Ay Koç burcuna geçiyor. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir. Bu nedenle farkındalıklı bir gün geçirmeniz önem arz etmekte.
💥Sabah saatlerinde Ay Merkür kare. Bu sabah kendinizi arafta kalmış gibi hissedeceğiniz bir gün. Mantığınız bir tarafa sizi çekmek isterken duygularınız da sizi başka bir tarafa yöneltmek isteyecek. Bu nedenle yapacağınız işlerde ve girişimlerde kararsız kalacak ve hangi yöne gideceğinizi bilemeyeceksiniz. Merkür’ün Retro olduğunu hesaba katarak önemli bir karar alacaksınız bilirkişilerden destek almanızı tavsiye ederim.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu
#boğaburcu #ikizlerburcu #yayburcu #terazi #akrep #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlarınözellikleri