20 Ağustos Bugün Gökyüzü

38

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir. Her konuda bilginizi arttırmak için büyük bir açlık duygusu hissedebilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Jüpiter ile sekstil. Kendinizi mutlu ve iyi hissederek güne başlayacaksınız. Yakın dostlarınızla bir arada olmak ve duygusal paylaşımlarda bulunmak size iyi gelecek. Pazarlama ve halkla ilişkiler alanlarında çalışanlar bu enerjilerden faydalanabilir.
💥10:56’da Mars İkizler burcuna geçecek. Mars’ın ikizler burcundaki seyri özellikle zihinsel aktivitelerin ,okuma yazma gibi faaliyetlerin daha da yoğun olacağının bir göstergesidir. Özellikle hedeflediğiniz konularda son derece rekabetçi, tartışmacı ve sözünü esirgemeyen bir tutum sergileyebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı yakın ve uzak yerlere seyahatler gündeminize gelebilir.
💫Öğle saatlerinde Ay Venüs sekstil. Eğer bir sevgiliniz yoksa benim buna çok ihtiyacım var, gerçekten sevgiyi hissetmek ve aşk yaşamak istiyorum dediğinizi duyar gibiyim. Eğlenceli bir ortamda bulunmak arkadaşlarınızla bir arada davetlere katılmak sizi fazlasıyla tatmin edebilir. Kimi zaman da her şeyi bir kenara bırakıp rahatlamak ve tembellik yapmak isteği duyabilirsiniz.
✨Akşam Ay Kiron sekstil açıda. Sağlığınızla ilgili bazı problemlerin yoluna girdiğini görebilir ve rahatlayabilirsiniz. Bu şifa veren enerjileri meditasyon yaparak da kullanabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu