19 Temmuz, Bugün Gökyüzü

21

🌜 Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Enerjiniz yükselediği için savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir. Ancak iletişimde olduğunuz kişilere karşı inatçı, çabuk sinirlenen tavırlar sergilememeye dikkat edin.
💫Sabah saatlerinde Ay Jüpiter ile kavuşumda. Yaşamın anlamı, derinliği üzerine düşünüp hayatınızda elde etmek için çabaladığınız konulara kafa yorabilirsiniz. Kendinize ve başkalarınıza güvenmek çok daha kolay olacak. Size yapılan ters davranışları daha kolay tolere edebilecek bir ruh hali içinde olacaksınız.
⚡️Akşam saatlerinde ise Ay Kiron ile kavuşumda. Söylenen bir söz veya yapılan bir davranış karşısında alınabilir ve kırılabilirsiniz. Bu nedenle sakin ve anda kalmaya, kendinizi olumsuz düşüncelerden soyutlamaya çalışın.
💥15:34 itibariyle Merkür Aslan burcuna geçecek. İlişkiler açısından daha bağımlı, korumacı ve inatçı tutum sergilemek söz konusu. Kendinizi ortaya koyarken daha cesur, özgüvenli ve atılımcı bir ruh hali içine girebilirsiniz. İnsanları kontrol etmekten ve onlara liderlik etmekten hoşlanacaksınız. Fazla egosantrik davranışlardan, ben en doğrusunu bilirim düşüncesinden sakının.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu