19 Ocak Perşembe Gökyüzü

34

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Karar alırken duygularınıza değil mantığınıza güvenmek arzusu içinde olabilirsiniz. Adım atarken sağlam ve güvenilir sonuçlar elde etmek sizin için önem kazanabilir. Karşılaştığınız kişileri ve yaşadığınız olayları objektif bir şekilde değerlendirirerek sorunları akıl çerçevesinde halletmeye çalışabilirsiniz.
💞Sabah saatlerinde Ay Venüs sekstil. Birlikte hoşça vakit geçirmek için bu sabah saatlerinde sevgilinizi veya en sevdiğiniz arkadaşınızı alıp bir kahvaltıya gitmenizi tavsiye ederim, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
❗️Sabahın ilerleyen saatlerde Ay Neptün kare. Yakınınızdaki bir insanın size karşı söylediği bir söz yaptığı bir hareket canınızı fazlasıyla acıtabilir. Ancak bu enerjiler size olayları yanlış algılatıp düşünce sisteminizi bozabilir. Fazla hassas olmaktan sakınmanızı tavsiye ederim.
🔥Öğle saatlerinde Ay Satürn sekstil. Bu ağır enerjiler altında kendinizle başbaşa kalmak, derin derin problemleriniz üzerinde düşünmek isteyeceksiniz. İş yerinde sakince işlerinizi planlamaya ve bitirmeye odaklanın.
🌑13:08-22:11 arası Ay Boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu