19 Mayıs Cuma Gökyüzü

36

Hepimizin 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Geleceğe ümitle bakıyor, gençlerimize güveniyoruz.
🌜 Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün sahip olduğunuz maddi kaynakların değerlerini arttırmak arayış içinde olabilirsiniz. Ailenize ve çocuklarınıza karşı daha korumacı ve özverili bir tutum sergilemeniz söz konusu olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde inatçı, dediğim dedik tavırlar sergilemekten kaçının.
💥Sabah erken saatlerde Ay Uranüs ile kavuşumda. Bu saatlerde kendinizi
içsel anlamda oldukça huzursuz hissedebilirsiniz. Bağımsızlık arzusu tavan yapacağı için sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz.
💫Daha sonrasında Ay Satürn sekstil açıda. İşlerinizi yerine getirmek üzere oldukça gayretli olacaksınız. Yapacağınız işbirlikleri ve görüşmelerden olumlu sonuçlar alabileceksiniz.
✨Öğlen saatlerinde Ay Neptün sekstil. Çalışmıyorsanız, evde iseniz sakinleşmeye, dua ve meditasyona vakit ayırma zamanı. Hem ülke olarak hem de bireysel olarak oldukça gerginiz. Lütfen anda kalmaya çalışın.
❗️18:53 itibariyle Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek.Boğa burcunun temsil ettiği konular( finans, alacak verecek, yatırımlar, piyasalar, tarım, toprak ürünleri, lükse kaçan harcamalar) ön planda olacak. Yeniay Mars ve Neptün ile uyumlu açıda iken, kötücül Algol sabit yıldızı ile etkileşimde. Ülke çapında karışıklıklar, olaylar baş gösterebilir, lütfen temkinli ve kontrollü olmaya çalışın.
✨Bu Yeniay Mars ile sekstil açı yapacak. Özgüvenli bir şekilde yapacağınız girişimlerden sonuç alabilirsiniz. Önemli kişilerle görüşmek için doğru zaman.
🌑20:50-21:47 arası Ay boşlukta. Sonrasında Ay İkizler burcuna geçecek. Bu saatler arasında önemli kararlar almayın. Beklemediğiniz sonuçlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ay boşluktan çıktıktan sonra zihniniz daha aktif, kararlarınız daha isabetli olacaktır.
🌟Gece ise Ay Plüton ile üçgen açıda. Eğer bir derdiniz var ve bunu aşkınıza anlatmak istiyorsanız bu günü tercih edebilirsiniz. Duygularınız gibi konuşmalarınızda etkin ve güçlü olacağı için karşı tarafta iyi bir intiba bırakabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu