19 Mart Pazar Gökyüzü

45

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. içinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
🌟Merkür bugün Koç burcuna geçiyor. Yeni fikirler zihninizde belirebilir, bunları gerçekleştirmek adına aceleci ve sabırsız olabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları daha çabuk çözebilirsiniz.
💫Öğleye kadar Ay Mars üçgen. Fiziksel aktivite yapmak için çok uygun bir zaman. Spor yapmak ve vücudunuzu çalıştırmak için kullanmanızı tavsiye ederim.
🌑13:33-18:11 arası Ay boşlukta. Bu saatler arasında beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.  Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, hayalperest, inişli çıkışlı bir ruh haline bürünebilirsiniz.
✨Akşam saatlerinde Ay Satürn kavuşumda. Bu saatlerde duygularınızı kendinize saklamak, yalnız kalmak isteyeceksiniz. Evinizde yaşadığınız sorunlar size ağır gelebilir. Üzerinizde baskı hissedebilir ve bundan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz.
❤️Gece ise Ay Venüs sekstil. Evinizde davet vermek ya da bir aktiviteye katılmak için çok güzel enerjiler var. Bu şekilde haftaya kendinizi hazırlayabilirsiniz. Özel olduğunuzu hissetmek size iyi gelecek.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu