19 Kasım, Bugün Gökyüzü

27

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir.
❗️Bugün Mars Neptün karesi etkili. Bu enerjiler altında olayları fazlasıyla yanlış değerlendirebilir, karma karışık bir ruh haline bürünebilirsiniz. Hayatta elde etmek istediğiniz konular gerçekçilikten oldukça uzaklaşabilir, cüretkar davranışlarınız korkutucu boyutlara ulaşabilir. Özellikle ruhsal anlamda rahatsızlığınız varsa tetiklenebilir ve kendinizi mutsuz, yorgun, bıkkın hissedebilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay, Güneş Plüton sekstili ile etkileşimde. Size mutsuzluk veren olaylara karşı kökten bazı değişiklikler yapma ihtiyacı içinde olacaksınız. Sizdeki derin düşünceler harekete geçecek. Yoga veya meditasyon yaparak güne başlamak sizi rahatlatabilir.
💥Öğle saatlerinde Ay Jüpiter karşıt. Çevrenizdeki insanlara size yaptıklarından dolayı meydan okuma isteğiyle dolup taşabilirsiniz. Aynı zamanda artık yeter bunları kaldıramıyorum çekip gitmek istiyorum modunda olup özgürlüğünüzü isteyeceksiniz. Size sorumluluğunuzu hatırlatacak sözler fazlasıyla ağır gelebilir. Az da olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp nefes almaya çalışın.
🌑11:46-13:57 arası Ay Boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Terazi burcuna geçecek. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
❤️Akşam saatlerinde Ay Merkür ve Venüs ile olumlu açıda. Oldukça olumlu olan bu enerjiler sizin rahatlamanıza gevşemenize imkan verecek. Sevdiklerinizle güzel bir program yapıp günün gerginliğini üzerinizden atmanızı tavsiye ederim. Abartılı para harcama ve fazla yeme içme konularına dikkat edin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu