19 Haziran Bugün Gökyüzü

15

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
💫Bugün Venüs Neptün ile sekstil. Özellikle müzik, resim ve bu gibi sanatsal faaliyetlerle ilgili çalışma yapmak için çok güzel enerjiler söz konusu. Evinizi veya bahçenizde güzelleştirmek, dekorasyonda yenilikler yapmak başarılı sonuçlar verecektir. Sevgilinize karşı fazlasıyla fedakar özverili davranışlarda bulunabilir ve aranızdaki ilişkiyi pekiştirmek adına romantik paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
💥Öğle saatlerinde Ay Merkür kare. Mantığınızı bir kenara bırakıp duygularınızla hareket ettiğiniz için bazı problemlerin ve olayların gerçek yönünü göremeyebilirsiniz. Sert ve kırıcı konuşmalar yapmanız içinde bulunduğunuz durumu daha da aleyhinize döndürebilir. Ağzınızdan çıkanı kulağınızla duymaya dikkat edin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu