19 Aralık Salı Gökyüzü

41

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
❗️Sabah saatlerinde Ay Mars kare. Çok gergin, aniden parlamaya hazır bir ruh hali ile güne başlayabilirsiniz. Bu nedenle kendinize hakim olmaya çalışın. Olayları büyütmeyin. İşe giderken baş etmekte zorlanacığınız yoğun trafik canınızı sıkabilir.
🎊Daha sonrasında Ay Uranüs sekstil. Eğer evinizde iseniz yaşadığınız ortamda bir değişiklik yapmak için büyük bir arzu duyabilirsiniz. Eşyaların yerini değiştirmek, güzel objelerle süslemek hoşunuza gidebilir.
🙏Öğleden sonra Ay Neptün ile kavuşumda. Başkalarının sorunlarını çözmek adına kendinizi çok yıpratmayın. Yardımseverliğinizi, yüce gönüllülüğünüzü kullanmak isteyenlere karşı uyanık olun. İşyerinde dalgınlık nedeniyle hatalar yapabilirsiniz, dikkatinizi toplamak zor olabilir.
❗️İlerleyen saatlerde Ay Güneş ile kare açı yapacak. Sevgilinizin söylediği bir söz canınızı sıkabilir, fazla alınganlık gösterip küslük çıkarabilirsiniz. Kendinizi her konuda haklı görmekten kaçının.
✨Gece ise Ay Plüton sekstil. Gizemli konuları araştırmak isteyebilir, mistik olaylarla ilgili araştırma yapabilirsiniz. Meditasyon ya da yoga çalışmaları ile bedensel ve ruhsal olarak rahatlayabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yayburcu #oğlakburcu #terazi #akrep #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlarınözellikleri #burçuyumu