19 Aralık Pazartesi Gökyüzü

19

🌑Ay 01:35 – 06:30 arasında boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Akrep burcuna geçecek. Çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
❤️‍🔥Bugün Venüs Kiron ile kare açıda. Ne çektiysem düşünmeden konuştuğum için çekiyorum dediğinizi duyar gibiyim. Sivri bir dil kullanarak sevdiklerinizi yaralayabilir, onları incitebilirsiniz. Unutmayın ki kırılan kalbi onarmak zordur. Sorunlarınızı çözmek istiyorsanız tatlı dil kullanmayı seçmenizde fayda var. Aksi taktirde iki tarafında birbirine öfkelenmesi, olayların büyümesi söz konusu olacak.
🌟Ancak Retro Mars Kiron ile sekstil açıda. Bu enerjiler biraz olsun kendinizi kontrol etmenizi ve mantık çerçevesinde düşünmenizi sağlayabilir. Herhangi bir söz söyleyeceğiniz zaman ya da bir tavırda bulunacağınız zaman akıl süzgecinden geçirerek bunu yapın. Eğer bu şekilde davranırsanız her zaman kazanan siz olursunuz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu