19 Ağustos Cumartesi Gökyüzü

70

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Ay Terazi burcuna geçene kadar hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir.
💫Sabah saatlerinde Ay Mars Neptün ile hizalanıyor. Enerjiniz motivasyonunuz yüksek olacak. Hayal gücünüzü etkin bir şekilde çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Duru görünüz, sezgileriniz güçlenebilir ve size yol gösterebilir. Gece gördüğünüz rüyaları hatırlayabilirsiniz.
🎊Daha sonrasında Ay Plüton üçgen. İç dünyanızı keşfetmek ve duygularınızı derinlemesine analiz etmek ihtiyacı duyacaksınız. Rahatsız olduğunuz duyguların üzerine gidip bunları değiştirme gücü bulabilirsiniz. Var olan ilişkinizdeki bağlar kopmayacak şekilde güçlenebilir.
🌑11:50 – 14:53 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay 14:53’te Terazi burcuna geçiyor. İnsanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir.
❤️Öğleden sonra Ay Venüs ile olumlu açıda. Sevdiklerinizle güzel paylaşımlarda bulunup bundan fazlasıyla zevk alabilirsiniz. Sevgilinize süpriz bir plan yapıp onu sevindirmek hem sizin hem de onun çok hoşuna gidecek.
✨Güneş ise Ay Düğümleri ile uyumlu açıda. Geçmişte yaşadığınız olaylardan tecrübeler edinebilir, hayat felsefenizi derinleştirebilirsiniz. Kendi potansiyelinizin farkına varıp bunu kullanmak isteyeceksiniz. Hedeflerinizi daha kolay belirleyecek ve bunları gerçekleştirmek adına isabetli kararlar alacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu