18 Temmuz Salı Gökyüzü

42

❗️Sabah erken saatlerde Ay Neptün ile üçgen Plüton ile karşıt açı yapacak. Çok erken saatlerde sanatsal faaliyetlerle ilgili iş yapıyorsanız içinizden gelen ilhamla yaratıcı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi suçlayıcı bir ruh haline bürünebilirsiniz. Rahat olmak ve stresinizi azaltmak için küçük bir yürüyüş yapabilirsiniz.
🌑06:05-07:39 arası Ay boşlukta. Bu saatler arasında önemli kararlar almayın, imza atmayın. Sonrasında işler beklediğiniz gibi gitmeyebilir, sürüncemede kalabilir.
🌜 Ardından Ay Aslan burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
💥Sabah Ay /Ay Düğümleri ile olumsuz açıda. Bu durum sizin karmik olarak bazı negatif olaylarla karşılaşacağınızı gösterebilir. Yaşam amacınızı gerçekleştirmek isterken bir takım zorluklar sizi engelleyebilir. Karşılaşacağınız olayları iyice gözden geçirmenizi ve olabilecek en iyi tavrı göstermenizi tavsiye ederim.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu