18 Şubat-12 Mart 2016 Venüs Kova Burcunda İlerliyor!

216

18 Şubat- 12 Mart 2016 arası Venüs Kova burcunda ilerleyecek, Burçlar Üzerindeki Etkileri

venuskovaAstroloji’de Venüs ilişkileri ve bu alanda nasıl bir tutum sergilediğimizi temsil eder. Ayrıca aşk, cinsellik, cazibe, sanat, kadınla ilgili tüm güzellik unsurları (moda, kozmetik, süs objeleri, dans, takı), bununla birlikte hayattan keyif alınan her şey onun yönetimi altındadır. Genç kadınları simgeler.

Boğa ve Terazi burcunun yönetici gezegeni olan Venüs, Balık burcunda yücelir. Başak burcunda düşük pozisyondadır. Haritadaki Venüs’ün olumlu yerleşimi; kişinin kendisi ve çevresi ile uyum içerisinde olmasını sağlar. Bunun yanında artistik yetenekler, sosyallik, sevgiyi alıp verebilme kapasitesinin güçlü olması gibi özelikler kazandırır. Parayı kazanabilme ve yönetme kabiliyetimizde Venüs’e bakılarak anlaşılır. Haritadaki Venüs’ün olumsuz yerleşiminde ise; doyumsuz, egoist, tembel, sevgisiz, zevklerin peşine düşen, asosyal, çevresine kötü örnek olan, vefasız bir tutum sergilemek söz konusudur. (Haritadaki sabit yıldızlar ve gezegenlerin konumu ve açıları Venüs’ün etkilerini zayıflatabilir veya arttırabilir.)

Venüs Kova burcunda konumlandığında özgürlüğüne düşkün ve bireysel bir  yapı ön plana çıkar. Özellikle ilişkilerde problemler görülmesi kaçınılmazdır. Emir almaya tahammül edememek başkalarına ayak uydurmakta zorlanmaya neden olur. Arkadaşlık ve dostluk her şeyin üzerindedir. Ama sevgili ilişkilerinde oldukça yıpratıcıdır. Sıra dışı tavırlar ve değişik bir hayat görüşü kimi zaman karşı taraf açısından kişiyi anlamayı güçleştirir. Grupça yapılan faaliyetler ruhsal açıdan son derece tatmin edicidir.

Venüs Kova burcunda konumlandığında dikkat etmemiz gereken en önemli nokta;  gösterdiğimiz fazla bağımsız tutumlar ilişkide karşı tarafı ihmal etmemize neden olabilir. Beraber olduğumuz kişinin ihtiyaçlarını gözetmek ve bencil davranmamak çalışmalıyız. Aksi taktirde sıkı olmayan bağlar kopma noktasına gelebilir.

Venüs’ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte  İkizler, Terazi, Kova burçları bu enerjilerden en verimli şekilde yararlanırken, Koç, Yay burçları da güzel etkilere maruz kalacaklar.  Boğa, Aslan, Akrep burçları ise bu dönemde kendilerini kontrol etmekte biraz zorlanabilirler.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal ortamlarda boy göstereceğiniz günler içindesiniz. Katılacağınız organizasyonlar ve davetlerde onlarla uyum içerisinde yer almak sizi ruhsal anlamda rahatlatacak. Kendinizi dinamik ve canlı hissediyorsunuz. Geleceğinizle ilgili yeni hedefler planlama aşamasındasınız.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Bu günlerde yalnız olanlar sıra dışı kişilerle tanışarak yeni bir aşka yelken açabilirler. Karşınıza beklenmedik sürprizler çıkabilir. Ortaklarınızla yaptığınız işlerden hiç ummadığınız gelirler elde etmeniz de mümkün.

bogaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Bu günlerde eğer yatırım yapmak istiyorsanız bankadan kredi çekebilirsiniz. İş hayatınızda amaçlarınızı gerçekleştirebileceğiniz enerjiler altındasınız. Statünüzü yükseltmeniz ve çevrenizden daha fazla saygı görmeniz mümkün.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Beklenmedik bir şekilde bir para elinize geçebilir. Ortaklarınızla birlikte işinizi genişletmek üzere yaratıcı fikirler ortaya koyabilir ve başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Bu günlerde işinizle alakalı eğitim seminerlerine katılmanız mümkün. Eğer akademik bir çalışma içerisinde iseniz disiplinli bir şekilde projelerinizi tamamlayarak başarılı sunumlar ortaya koyabilirsiniz. Bu günlerde hayat felsefenizi genişletmek adına araştırmalar yapma ihtiyacı duyabilirsiniz.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Yeni ve sizi heyecanlandıran fikirlerinizi çevrenizle paylaşacağınız günlerdesiniz. Toplum faydasına bazı organizasyonlara katılmak isteyebilirsiniz. Eski aşkınızla sürpriz bir şekilde bağlantıya geçmeniz mümkün.

yengecYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Özellikle borç, alacak verecek vb. finansal konuların gündeminize geldiği bir dönemdesiniz. Babanızdan gelen miras konuları  ile ilgili detaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu paranızı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi iyi hissediyorsunuz.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Elinize geçecek ani paralar rahatlamanıza ve üstünden kalkamadığınız yüklerin hafiflemesine neden olacak. İleride finansal anlamda daha da ferah olacağınızı bilerek kendinizi akışa bırakın.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Özel hayatınızın düzene girdiği bir döneme giriyorsunuz. Kendinizle uzun süreden beri yaptığınız mücadeleden başarı ile çıkacaksınız. Kariyer hayatınızda yeni hedefler peşinde koşarak ortaklaşa projeler geliştirmek ve bunları hayata geçirmek üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Ani ve beklenmedik bir teklif iş hayatınızda yeni pencerelerin açılmasına ve vizyonunuzu genişletmenize neden olabilir. Ortaklarınızın desteğini arkanızda hissetmek ayaklarınızı daha sağlam basmanıza imkân verecek.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Fazlasıyla sorumluluk sahibi olmanız sebebiyle bu dönem iş hayatınızdaki görevlerinize daha yoğun bir şekilde eğileceksiniz. Yeni plan ve projeleri hayata geçirerek üstlerinizin dikkatini çekmeniz mümkün. Bir beraberliğiniz yoksa iş çevresinden biri ile yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Beraber çalıştığınız ofis arkadaşlarınızla yaratıcı özelliğinizi ön plana çıkararak yeni fikirler ortaya atabilirsiniz. Birbirinize verdiğiniz destek ile daha huzurlu bir çalışma ortamı içinde yer almak rahatlamanıza da neden olacak. Çalışma şartlarınızda değişiklik olabilir.

teraziTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Sizin gibi hayat dolu, dünyaya bağlı, sosyal olmaktan büyük haz duyan bir kişi için heyacanlı günler kapıda. Aşk hayatınız canlanırken kendinizi sosyal ortamlarda eğlenirken ve keyifli vakitler geçirirken bulabilirsiniz. Beraber olduğunuz kişinin size verdiği pozitif enerji iş hayatınıza da yansıyacak. Daha üretken bir şekilde çalışmalarınıza yön verebilirsiniz. Ancak fazla harcama yapmaktan ve bütçenizi sarsmaktan uzak durun.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Yaşadığınız ilişkide ani ve beklenmedik sürprizler sizi mutlu edebilir. Sevgilinizden gelecek mutlu bir haber veya teklif sizi heyecanlandırabilir. Parasal kaynaklarınızda artış yaşayabilirsiniz.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Ev içinde almanız gereken sorumlulukların üstesinden gelebileceğiniz bir süreçtesiniz. Ailenizle birlikte olmak adına daha fazla evinizde vakit geçirme isteği içerisindesiniz. Çocuklarınızın ihtiyaçlarına eğilecek ve onların hayatına yön verebilmek için kafa yoracaksınız. Ev içinde düzenlemeler yapmak ve konforunuzu arttırmak adına elinizden çıkacak paralar gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki sorumluluklar artarken moralinizin yüksek olması ve eşinizden alacağınız destek bunların üstesinden gelmenizi kolaylaştıracak.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Hobilerinizle ilgilenmek, sıra dışı fikirlerinizi hayata geçirmeniz için iyi bir dönemdesiniz. Elinizdeki finansal kaynaklarınızı arttıracak yeni çözümler bulmanız söz konusu. İşinizde başarı elde etmek adına zihninizde yeni fikirler uyanabilir.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Özellikle zihinsel anlamda yoğunlaşacağınız ve çevrenizle daha fazla iletişim kuracağınız bir dönemdesiniz. Fikirlerinizi ortaya koyarken olumlu ve dengeli bir tutum içerisinde olmanız kurduğunuz bağlantılardan fayda sağlamanıza neden olacak. Medya ve iletişim araçlarını kullanarak kariyerinizde bir üst seviyeye gelebilirsiniz. Kardeşler ve ebeveynlerle ilişkiler daha da güçleniyor.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Aşk ilişkisinde yaşadığınız heyecan sizi etkilerken, seyahat planları gündeme gelebilir. Özellikle üzerinde çalıştığınız bir proje varsa bu konuda aniden yeni kapının açılması ile hayatınız renklenebilir.

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Maddi anlamda güvence arayışı içinde olmanız sizi yeni kaynaklar bulmaya itecek. Geleceğe yönelik yapacağınız yatırımlarda kar zarar hesabını iyi yapmalı ve paranızı akılcı bir şekilde kullanmalısınız. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız önemli. Yaratıcı yönünüz fazlasıyla yüksek olduğu için yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Kendinize güvenin ve iş hayatınızda başlangıçlar yapmaktan korkmayın.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Ailenizden veya iş çevrenizden gelecek olan beklenmedik maddi destekler sizi umutlandırabilir. Bu durum yapmanız gereken ödemeleri gerçekleştirmekte size fayda sağlayacak.

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Uzun süreden beri aileniz, ebeveynleriniz ve yuva içerisinde aldığınız sorumlulukların biraz hafiflemesi içsel anlamda kendinizi huzurlu hissetmenize neden olacak. Daha pozitif, tatminkâr ve özgüvenli olacaksınız. Arkadaşlarınız ve dostlarınızla birlikte zaman geçirirken kendinizi daha rahat ifade ettiğinizi göreceksiniz. Ruhen rahatlamanız yaratıcı çalışmalarda başarılı olmanıza da imkân tanıyacak.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Aniden sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. Yabancılarla yapacağınız iş kontakları gündeme gelebilir. Artan kaynaklarınız ödemeleriniz konusunda elinizden çıkacak parayı dengeleyeceği için sizi fazla sarsmayacak.


balikBALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU

01 Mart Venüs Yay borcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Kendinizle mutlu olduğunuz bir dönemdesiniz. İç dünyanızda uyum ve huzuru yakalamış olmanız sizi daha üretken olmaya yönlendirecek. Toplum faydasına yardım derneklerinin faaliyetlerinde yer almak isteyebilir, ihtiyaç sahiplerine el uzatabilirsiniz. Yaratıcı yönünüz bu organizasyonlarda etkin rol almanıza neden olabilir. Aşkınızla aranızda sorunların dindiği ve birbirinizle güzel vakitler geçireceğiniz bir süreçtesiniz. Romantik buluşmalar ve paylaşımlar aradığınız sevgi ve güven duygusunu fazlasıyla hissetmenize neden olacak.

03 Mart Venüs Koç burcundaki Uranüs ile sekstil açı yapacak. Uzun zamandır beklediğiniz bir para varsa aniden gelebilir. Maddi kaynaklarınızı yatırım amaçlı kullanırken ani karar vermeden doğru yönlendirmeye dikkat edin. Gerekirse bilirkişilerden destek alın.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu