18 Ocak Çarşamba Gökyüzü

21

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
💥Sabah saatlerinde Ay Mars karşıt. Sanki birisi bir tarafınızdan başka birisi diğer tarafınızdan çekiyormuş gibi bir ruh halinde güne başlayabilirsiniz. Son derece agresif, parlamaya hazır bir bomba gibi hissetmeniz söz konusu. Fiziksel efor sarf ederek bu enerjileri dengelemeye çalışmalısınız.
✨Akşam saatlerinde Ay Kiron üçgen. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız problemler şifa bulabilirsiniz, kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.
❗️Gün boyu Güneş Plüton kavuşumda. Sahip olduğunuz gücünüzü başkalarına kanıtlama ihtiyacı duyacaksınız. Size baskı uygulayan ve istediklerini yaptırmak isteyen biriyle çatışmanız söz konusu olabilir.
✨Bugün Merkür Oğlak burcunda direkt harekete geçmek üzere durağanlaşıyor. Sürüncemede kalan sonlanmayarak sizi zorlayan işler yavaş yavaş rayına girmeye başlayacak.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu