18 Nisan Jüpiter Neptün İle Buluşmada

157

18 Nisan, Bugün Gökyüzü
🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla sezgisel anlamda güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Bilinmeyen olayları çözmek sizin için önem kazanabilir. Ancak olaylara ve iletişimde bulunduğunuz kişilere yaklaşırken şüpheci bir tavır sergilemekten sakınmanızda fayda var.
✨Gün boyu Merkür Uranüs ile kavuşumda. Venüs’de bu kavuşumda olumlu açı yapacak. Bugün düşüncelerinizi paylaşmaya son derece hevesli olacaksınız. Üstün bir düşünme yeteneği göstermeniz size projelerinizde ilerlemek için yeni metotlar, yeni yollar bulmanıza neden olabilir. Bilimsel konular, astroloji, astronomi, teknoloji, bilgisayar vb. alanlarda çalışmalarda bulunmak için pozitif enerjiler mevcut. İkili ilişkilerde süpriz olaylar meydana gelebilir.
🔥Gün boyu Güneş Plüton kare. Patronlarınız da aranızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Üzerinizde büyük bir baskı hissedebilir ve radikal değişimler yapmak arzusuyla dolup taşabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışmanızda fayda var.
💥Akşam Ay Satürn kare. Kör kuyuların içine düştüğünüz hissi ile hareket ederek kendinizi herkesten soyutlamak isteyeceksiniz. Değersiz hissetmek, geçmişteki olumsuz tecrübeleri takılıp kalmak en büyük handikapınız olacaktır.
⭐️Daha geç saatlerde Jüpiter Neptün ile kavuşacak. Manevi duyguları aktive edecek bu enerjiler altında dua, meditasyon, yoga gibi faaliyetlerde bulunmak için ruhunuzda büyük bir ilham hissedeceksiniz. İçinizden dolup taşan cömertlik duygusuyla yardıma muhtaç kişilere el uzatabilirsiniz.