18 Mayıs Perşembe Gökyüzü

35

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
🎉Bugün Güneş Neptün sekstil açıda. İçsel anlamda kendinizi dengede hissederken bu enerjiler yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarabilir. Hayal gücünüz ilhamla dolmanıza neden olabilir. Bazı konularda farkındalık geliştirebilir, kişisel gelişim yolunda yeni adımlar atabilirsiniz. Hayatın anlamını keşfetmek sizin için önem kazanabilir.
💥Ancak Jüpiter’de Plüton ile kare açı yapacak. Bu olumsuz enerjiler düşmanlarınıza, rakiplerinize meydan okuma gibi bir tavır geliştirmenize neden olabilir. Derin ve büyük değişim ve dönüşümler sizi oldukça zorlayabilir. Finansal yatırımlarda büyük risk almaktan kaçının.
❤️Öğleye kadar Ay Venüs sekstil. Sevgilinizle duygusal paylaşımlarda bulunmak, romantik saatler geçirmek isteyebilirsiniz. Kuaföre gitmek, bakım yaptırmak için de güzel enerjiler söz konusu.
❗️Gece saatlerinde Ay Uranüs ile kavuşumda. Son derece gergin ve kontrolsüz olabilirsiniz. Lütfen geri dönüşü olmayan hareketler yapmayın. Ani ve beklenmedik bir haber canınızı sıkabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu