18 Mart 2015 -Bugün Gökyüzü

102

 18 Mart Çarşamba Bugün Gökyüzü;

Ay boşlukta. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı, alım satım işlerimizi, mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamaya özen göstermeli. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

12:57’de Ay romantik, uyumlu, alıngan, ruhani Balık burcunda ilerliyor. Her ortama uyum sağlayabilmemiz daha kolay olacak. Duygusal paylaşımların da yoğun olduğu bir gündeyiz. Modumuz ara ara değişebileceği için bunun bilincinde olarak, çok da hislerimizin seline kapılmamalıyız. Yapamayacağımız sözler vermemek önemli.

14:30’da Ay Venüs sekstil açısı gerçekleşiyor. Aşk, artistik ve estetik zevkler ve sanatsal konularla ilgili mevzularda bir takım olumlu gelişmeler yaşanması mümkün. Huzurlu ve sakin hissedeceğimiz bu enerjiler altında arkadaşlarımızla vakit geçirme, hayatın keyifli taraflarına yönelme isteği artabilir.

19:30’da Ay Satürn ile kare açı yapacak. Adli davalar, mahkemeler ve hukuki konularda hoşumuza gitmeyen haberler almamız mümkün. Engellenmişlik duygusu bizi gereğinden fazla rahatsız edebilir.

Gece 02:30’da Ay Neptün kavuşumu var. Anlam kargaşasına düşme ve değerlendirmelerde yanlış sonuçlara varma bu etkiler altında mümkün. Yüzleşmekten kaçtığımız olaylar dağınık olan zihnimizde büyüyerek bizi gereğinden fazla yorabilir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.