18 Kasım, Bugün Gökyüzü

30

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
✨Sabah saatlerinde Ay/Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Karmik bir olay başınıza gelebilir. Bu olay sizin kendinizi geliştirmeniz ve ilerlemeniz için yaratılıyor olabilir.
🌟Öğle saatlerinde Ay Uranüs üçgen. Uzun zamandır beklediğiniz ve belki de olması için dua ettiğiniz sürpriz bir haber sizi çok sevindirebilir. Yeni ve duygusal bir heyecana doğru yol almak için inanılmaz bir istek duyabilirsiniz. Kuaföre gidip yenilenmek ve farklı bir görüntüye kavuşmak hoşunuza gidecek.
❤️‍🔥Akşam saatlerinde Ay Neptün karşıt. Kendinizi ruh hali olarak oldukça hassas, özgüveni düşük, karışık duygularla bocalarken bulabilirsiniz. Aşırı naiflik, şüphecilik, endişe en büyük handikaplarınız olacaktır. Yaptığınız başarısız bir girişim suçluluk duygusunu tetikleyebilir. Her şeyin gelip geçici olduğunu unutmayın, rahatlamak için meditasyon, yoga yapabilirsiniz.
💥Aynı zamanda Ay Mars kare. Bu saatlerde ise yaşadığınız gerginlik sizi daha kavgacı ve parlamaya hazır hale getirebilir. Bir anda eşinizle ya da sevgilinizle birbirinize girebilirsiniz. İçinizdeki kızgınlık kendinize veya yakınınızdaki kişilere zarar vermeye kadar gidebilir. Sakarlık nedeniyle kesici aletlerle yaralanmaya karşı dikkatli olun.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu