18 Haziran Bugün Gökyüzü

27

🌜 Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Mars sekstil. Görüşlerinizi etkili bir şekilde savunabileceğiniz bir ruh halinde güne başlayacaksınız. Özgüvenli,dinamik cesaretli hissetmek hoşunuza gidecek.
💥Akşam Ay Venüs ile kare açıda. Sosyal ilişkileri arttıran bu enerjiler altında insanlarla bir araya gelmek ve yoğun ve güçlü isteklerinizi tatmin etmek peşine düşebilirsiniz. Ancak yapmacık tavırlarla karşılaşmanız ve insanların bencilliğini hissetmeniz hoşunuza gitmeyebilir.
⚡️Sonrasında Ay Satürn ile kavuşumda. Biraz depresif bir ruh haline gelebilir ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Eğer hayatınız size ağır geliyorsa ve her şeyden bıktıysanız bu enerjiler sizi zorlayabilir.
🎉Gece Ay ve Güneş olumlu açıda. Mantığınızın ve duygularınızın dengeye gelmesi sizi biraz olsun rahatlatacak.
🌑Ay 21:49’da boşluğa girecek. Önemli kararları bu saatten sonra almayın.
💥Gece Venüs Satürn karesi etkili. Özellikle aşkınızla aranıza bazı mesafelerin girmesi donuk, sevgisiz, uzak tavırlarla karşılaşmanız sizi yıpratabilir. Her iki tarafta birbirine sorumluluklarını yerine getirmediği şeklinde suçlamalarda bulunabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu