18 Haziran – 12 Temmuz 2016 Venüs Yengeç Burcunda İlerliyor!

256

18 Haziran – 12 Temmuz 2016 Venüs Yengeç burcunda ilerleyecek! Burçlar Üzerindeki Etkileri!

venusyengec1Astroloji’de Venüs ilişkileri ve bu alanda nasıl bir tutum sergilediğimizi temsil eder. Ayrıca aşk, cinsellik, cazibe, sanat, kadınla ilgili tüm güzellik unsurları (moda, kozmetik, süs objeleri, dans, takı) bununla birlikte hayattan keyif alınan her şey onun yönetimi altındadır. Genç kadınları simgeler.

Boğa ve Terazi burcunun yönetici gezegeni olan Venüs, Balık ve Yengeç burcunda yücelir. Başak burcunda düşük pozisyonda, Koç burcunda ise zararlı konumdadır.  Haritadaki Venüs’ün olumlu yerleşimi; kişinin kendisi ve çevresi ile uyum içerisinde olmasını sağlar. Bunun yanında artistik yetenekler, sosyallik, sevgiyi alıp verebilme kapasitesinin güçlü olması gibi özelikler kazandırır. Parayı kazanabilme ve yönetme kabiliyetimizde Venüs’e bakılarak anlaşılır. Haritadaki Venüs’ün olumsuz yerleşiminde ise; doyumsuz, egoist, tembel, sevgisiz, zevklerin peşine düşen, asosyal, çevresine kötü örnek olan biri olmak, vefasız bir tutum sergilemek söz konusudur. (Haritadaki sabit yıldızlar ve gezegenlerin konumu ve açıları Venüs’ün etkilerini zayıflatabilir veya arttırabilir.)

Venüs Yengeç’te konumlandığında duygusal güvence ihtiyacı giderek artabilir. Çevredeki olaylara ve insanlara karşı hassasiyet artarken, yardımseverlik duyguları ön plana çıkabilir. Birey kendisini her zamankinden daha hassas ve duyarlı hissedeceği için sezgileri ile hareket etmek isteyebilir. Bu dönemde aile, yuva, çocuklar, ebeveynlere fazlası ile düşkünlük göstermek söz konusu. Onların ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılama eğilimi göstermek mümkündür. Evde vakit geçirmek, özellikle mutfakta yemek yapmak ile uğraşmak arzusu duyulabilir.

Venüs Yengeç’te iken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta; bu etkiler altında yeme içmeye duyulan ihtiyaç artarken, lüks objelere yatırılan paralar sonrasında sıkıntı yaşatabilir. Sevdiğimiz kişilere karşı fazla korumacı olmak karşı tarafın tepkisini çekmemize neden olacağı için kontrolü ele almak önemli. Aynı zamanda bu enerjiler kişiyi fazlasıyla tembel olmaya da itebileceği için sorumluluklarımızı göz ardı etmemeye çalışmaya dikkat etmeliyiz. Yengeç’in karanlık tarafı olan alınganlık, vesvese, kapris gibi huylar içine girmek kendimizi ve çevremizi sıkıntıya sokabilir. Özellikle ikili ilişkilerde partner veya eşten fazlasıyla ilgi beklemek ihtiyacı baş gösterebilir.

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte  Yengeç, Akrep, Balık burçları bu enerjilerden en verimli şekilde yararlanırken, Boğa, Başak burçları da güzel etkilere maruz kalacaklar.  Koç, Terazi, Oğlak burçları ise bu dönemde kendilerini kontrol etmekte biraz zorlanabilirler.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Artan sorumluluklarınız ve detaylarla fazla uğraşmanız bilinçaltında sizi mutsuz edebilir. Kendinizi fazla sıkmadan, planlı bir şekilde hareket etmeye çalışın. Sağlığınıza önem vermelisiniz. Aynı zamanda 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Dargın olduğunuz aile üyeleri ile aranızdaki gerginliği arttırmamak adına uzlaşmacı bir tavır sergilemelisiniz. Kariyerinizle ilgili konularda atılım yapmak isteğiniz ve bir şeyler ortaya koyma arzunuzu dengelemeye çalışın. Fazla hırslı olursanız kendinize zarar verirsiniz.  02 Temmuz’da Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde evinizi güzelleştirmek adına tadilat, tamirat yaptırabilir ya da yeni bir eve taşınma arzusunda olabilirsiniz. Muhakkak iyi ustalarla işbirliği içinde olarak evinizi güvendiğiniz kişilere teslim edin. Aksi takdirde göz yapayım derken kaş çıkarırsınız. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Sosyalleşmek, gruplar içerisinde yer almak yerine evde yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek isteğindesiniz. Kimi zaman ise evde misafir ağırlamak, aile büyüklerinizle birlikte olmak size her zamankinden daha fazla mutluluk verecek. İştahınız artması ile kilo almanız kaçınılmaz görünüyor. Bu nedenle sağlıklı beslenmeye önem verin. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Yenilik ve değişim peşinde olan ruhunuz özellikle eş ve ortaklarla ilgili konularda fikirlerinizi dayatma noktasına getirebilir. Özgürleşme arzunuzu dengelemezsiniz hoş olmayan durumlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

bogaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Özellikle sanatsal konularda (edebiyat, müzik, dans, tiyatro, resim, moda vb.) kendinizi geliştirmek isteyebilir ve eğitim almaya yönelebilirsiniz. Ancak fazla idealist olmanız ya da aşırı hayalperest düşüncelere dalmanız ilerleyen dönemde hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Yurtdışı bağlantılı görüşmeler, anlaşmalar, seyahatler gündeminize gelebilir. Güçlü insanlardan destek alabilirsiniz. Size sunulan teklifleri iyice irdeledikten sonra önünüze gelen sözleşmeleri imzalamayı ihmal etmeyin. Basın, yayın, pazarlama, internet, bilgisayar, reklam alanlarında çalışanlar ise karşılarına çıkan fırsatları iyi değerlendirmeli kararları bir sonraki aya ertelemeliler. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Edebiyatla ilgilenenler fikirlerini her zamankinden daha akıcı bir şekilde kaleme alma imkânı bulabilecekleri için çalışmalarını hızlandırabilirler. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Eşinizle birlikte yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde yakın çevre, kardeşler ile beraber olma isteğiniz her zamankinden daha fazla olacak. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Dargın olduğunuz ya da aranızın gergin olduğu akrabalarınızla iletişimi düzeltmek adına adımlar atmalısınız.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Kariyerinize yönelik yapacağınız girişimler için fırsatlar karşınıza çıkarken gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Sizin fikirlerinize ket vurmaya çalışan kişilere karşı uyanık olmalısınız. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Özellikle ortaklaşa yapacağınız işlerde kazançlarınızı yatırıma yönlendirme arzunuz artarken gelen tekliflere çok dikkatli yaklaşmalısınız. Uzman kişilerin desteğini almanız son derece önemli. Aksi taktirde sonrasında pişman olacağınız adımlar atabilirsiniz. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. İştahınızın artması ile yemeğe olan zaafınız gün yüzüne çıkabilir. Spor yaparak enerjinizi dengelemeli ve sağlıklı beslenmeye yönelmelisiniz. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Sağlığınız ile ilgili gerekli tetkikler yapılmışsa problem yaşamayabilirsiniz. Ancak her ihtimale karşı takibinize devam edin. Yoğun bir çalışma temposu içinde olduğunuz için fazlasıyla yorulmuş olabilirsiniz. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde zevk ve keyif için yapacağınız harcamalarınızı abartmamaya ve kendinizi kontrol altına almaya dikkat etmelisiniz. Size keyif veren ortamlarda bulunma isteğiniz artarken özellikle ilişkilerde temkinli hareket etmeye önem verin. Sanata ilgi duyanlar koleksiyonlarına yeni parçalar eklemek adına adımlar atarken dikkatli olmalılar.

yengecYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Yurtdışı bağlantılı yapacağınız işlerde fazla idealist davranmanız amaçlarınıza ulaşmak açısından olumlu etkiler yaratabilir. Ancak size sunulan her türlü teklifi gerçeklerden uzaklaşmadan değerlendirmeniz son derece önemli. Eğitim hayatında geçmişe ait tamamlanmamış işlerin karşınıza çıkması mümkün. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Ortaklarınız ve eşiniz ile ilgili bir takım güç mücadeleleri ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Başınıza gelen olayların sizi güçlendirdiğinin farkına vararak hareket etmeniz son derece önemli. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde her zamankinden daha fazla fiziksel görüntünüze önem vereceksiniz. Başkalarının üzerinde iyi bir intiba bırakma arzunuz artarken güzelleşmek adına bazı adımlar atmanız mümkün. Ancak doğru adrese başvurmayı ihmal etmeyin. Gardırobunuzdaki eski, modası geçmiş olan kıyafetlerinizden kurtulmak sizin için ne kadar zor olsa da bu süreçte böyle bir eğilim gösterebilirsiniz. Ancak alışveriş yapma, renkli kıyafetler, kozmetik ve süs eşyaları alma, lüks olan her şeye para harcama dürtünüzü dengelemelisiniz. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Sosyalleşme arzunuzun artması ile birlikte sevgilinizle bir arada vakit geçirmek amacıyla seyahate çıkmanız mümkün. Beraberliğinizin size katmış olduğu mutluluğun keyfini çıkarmalısınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler için sevindirici haberler alabilirler. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Toplum önünde statünüzü arttırmak amacıyla kariyerinizde gerçekleştirdiğiniz yükseliş çevrenizin dikkatini çekecek. Kendinizi son derece cesur ve bir takım şeyleri değiştirme güdüsü içerisinde bulacaksınız. Buna açık olduğunuz sürece hayatınızda değişimlerin kapısını aralayabilirsiniz.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Bu enerjiler altında ruhsal çalışmalar yapmak size iyi geleceği için nefes, meditasyon vs. tekniklerini uygulamanızda fayda var. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Gizli ve platonik aşkların gündeme gelmesi mümkün. Sağlık sorunları ortaya çıkabilir. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Yeteneklerinizi kullanmaya yönelik çıkan fırsatlar özgüveninizi arttıracak. Ancak parasal anlamda elinizden çıkmak zorunda olan sermayenizi doğru yöne yönlendirmeniz son derece önemli. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde sizin gibi kendisini ortaya koymaktan hoşlanan biri için zor olsa da sosyal çevrenizden uzaklaşma arzusunda olacaksınız. İçsel anlamda kendinizi gözden geçirmek fırsatını yakalayacağınız bu süreçte özellikle aile üyelerine karşı yapmış olduğunuz hatalarınız varsa bu konuda bir takım farkındalıklar yaşamanız söz konusu. Kendinizi eleştirirken gerçekçi olmaya özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Hayata bakış açınız genişlerken eğer içsel anlamda değişime açık biri değilseniz bir takım kırılmalar yaşamanız mümkün.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde yoğun çalışmalarınızdan biraz kafanızı kaldırmak ve sosyalleşmek arzunuz ağır basacak. Gruplar içerisinde sizinle aynı fikirleri paylaşan kişilerle olmaktan mutluluk duyacaksınız. Hayatınızla ilgili yapmak istediklerinizi gerçekleştirme imkânı bulacağınız bu günlerde size destek veren kişilerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Sizi manipüle eden sevgili ya da çocuğunuza karşı hoşgörülü olmakta zorlanabilirsiniz. Bu enerjileri yaratıcı çalışmalara yönlendirerek değerlendirmelisiniz. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Yardım kuruluşları, hayır işlerine olan ilginiz artacağı için elinizi uzatacağınız toplumsal kurumlar olabilir. Aynı zamanda rehavetinizin artması ile birlikte kendinizi tembel bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Ortaklaşa yapılan işlerde son derece olumlu gelişmeler cereyan edecek. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Yeni şeyler öğrenmek adına içinizde var olan istek farklı konularda eğitimlere yönelmenize neden olabilir. Kendinizi sürekli yakın çevre ve akrabalarınızla ilgilenirken bulabilirsiniz. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Parasal anlamda değişen koşullarla sürekli mücadele etmeniz söz konusu. Var olan paranız size yetmiyor olabilir. Bu nedenle içsel anlamda gerilebilirsiniz.

teraziTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Adını koyamadığınız bir sağlık problemi içerisinde olabilirsiniz. Ya da hastalık hastası bir tutum sergileyerek kendinize ve çevrenize sıkıntı verebilirsiniz. İç sesinizi bu kadar dinlemeyin. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklaşa konularda aniden ortaya çıkabilecek ve duygusal davranarak yanlış kararlar almanıza neden olacak olaylarla yüzleşebilirsiniz. Aile ve yuvanızla ilgili değişen koşullar sizi yeni bir yapılanmaya doğru itebilir. Mümkün olduğu kadar esnek davranmaya özen gösterin. Yarınlarınızla ilgili planlarınız aktifleşebilir. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde sizin gibi sosyalliği ve hayatın keyifli yanlarını deneyimlemeyi seven biri için zor olsa da mesleğinizle ilgili konulara eğilmeniz gerekecek. Size destek verecek önemli insanlarla (özellikle kadınlar) birlikte bir araya gelerek bazı projeleri gündeme getirebilir, kariyer basamaklarında yükselme fırsatı yakalayabilirsiniz. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Elinizdeki parayı harcarken ölçülü davranmakta zorlandığınız bir süreçtesiniz. Evinizi güzelleştirmek adına bazı objeler satın alabilirsiniz. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Başkalarının üzerinizde kurduğu egemenlik sizin gibi dengeye önem veren bir kişiyi sarsabilir. Daha stabil olmaya çalışarak karşınızdaki kişiyle sorunları açık bir şekilde konuşmaya çalışın.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Çocuğunuz için yaptığınız gereksiz kuruntularla hayatı kendinize zorlaştırabilirsiniz. Duygusal davranmaktan ziyade mantığınızı ön plana çıkarın. 01 Temmuz Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Kazanımlarınızı arttırmaya yönelik yapacağınız her türlü girişimde hayalcilik ve abartılı beklentiler en büyük handikapınız olacaktır. Daha fazla realist olmaya çalışmalısınız. Üzerinizdeki fazla baskı duygularınızı açıkça ifade etmenizi engelleyebilir. Özellikle eğitim hayatında iseniz bu etkileri yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Ayrıca 02 Temmuz’da Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Aşkınız ile birlikte yapacağınız yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleri bugünlere denk gelebilir.  Yeni ufuklara açılmak, farklı kültürlerin havasını soluyarak nefes almak imkânı bulacaksınız. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Eğitim ile ilgili yurtdışı bağlantılı fırsatları yakalayabilirsiniz. Uluslararası işlerde bağlantıların arttığı, güzel gelişmelerin yaşanacağı günler kapıda. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. İş hayatınızda hızlı gelişmeler süregelirken bu dönem ani rahatsızlıklar kapınızda olabilir. Kazalara karşı da gereken önlemi alın.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Özellikle eşinizden gelecek kazançlarda artış olabilir. Miras ile ilgili hususlarda beklediğiniz haberi almanız mümkün. Ancak bu hiç de kolay olmayacak. Bir takım manipületif olaylarla mücadele etmeniz söz konusu olabilir. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Özellikle ortaklaşa kazançlar ve müşterek paylaşımlarda imkânlarınızda bazı daralmalar ve kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz alacakları elde etmekte zorlanmanız da söz konusu. Eğer banka kredisi çekmek gibi bir düşünceniz varsa bu konuda da bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Geleceğinize ait yapmak istediğiniz yatırımlarda temkinli davranmalı, paranızı nereye yönlendireceğinizi iyi belirlemelisiniz. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Bu dönemi okült çalışmalara yönelerek değerlendirebilirsiniz. İç dünyanızdaki bir takım karanlık noktaları keşfederek belli bir farkındalığa ulaşmanız mümkün. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Ameliyat olma riski ile karşı karşıyaysanız muhakkak detaylı araştırma yaptırmalısınız.

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde sizin gibi kararlı, otoriter, güçlü yapıda biri için özellikle ikili ilişkilerde son derece esnek ve toleranslı olmak durumunda kalacağınız bir sürece giriyorsunuz. Karşı tarafı dengelemek sizin için zor olabilir. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Ortaklaşa yapılacak olan her türlü işte bir takım imkânlar ortaya çıkarken riskleri göz ardı etmemeli, uzlaşmacı tavrınızı korumalısınız. Tek taraflı düşünmemek ve karşı tarafa duyarlı olmak son derece önemli. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Yabancılarla ilgili uluslar arası işlerde bazı fırsatlar kapınıza gelebilir. Fazla hayale kapılmadan tekliflere gerçekçi yaklaşın. Yanılsamalara ya da yanlış yönlendirmelere karşı tedbirli olmanızda fayda var. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Geleceğinize ait yapacağınız atılımlarda bir takım gelişmeler yaşabilirsiniz. Ekipçe yaptığınız çalışmalarda etkileyici bir şekilde kendinizi ortaya koymanız mümkün. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Adli davalar, mahkemeler ile ilgili işleriniz varsa özellikle bu ayı mümkün olduğu kadar sakin geçirmelisiniz. Eş ya da ortaklarınızla da uyum ve dengeyi sağlamakta zorlanmanız söz konusu.

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. İdeallerinizi gerçekleştirmek üzere bazı yatırımlar yapabilirsiniz. Evcil hayvan almak isteyenler bu dönem isteklerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca 01 Temmuz Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Hastalıklara karşı dirençsiz olabilir, fazla yeme içmeden dolayı kilo alabilirsiniz. Kontrolünüzün dışında gelişebilecek olaylara karşı temkinli davranmalısınız. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemde önceki çalışmalarınızla atmış olduğunuz tohumların yeşerdiğini görebilirsiniz. İş ortamınızda anlaşmakta zorlandığınız kişilerle yüz yüze gelerek konuları tatlıya bağlayabilir, iç huzurunuzu dengeleme fırsatı bulabilirsiniz. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Yeni iş fırsatları ortaya çıkabileceği gibi yapmış olduklarınızın daha görünür olması ile kariyerinizde yükselmeniz mümkün. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Zihinsel olarak birçok şey öğrenmek durumunda kaldığınız bir süreçtesiniz. Yakın çevre ve akrabalarınızla ilgili beklenmedik ani sorunlar canınızı sıkabilir. Sağlık konularında mümkün olduğu kadar titiz olmaya dikkat edin.

balikBALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU

28 Haziran Venüs Balık burcundaki Retro Neptün ile üçgen açı içerisinde. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu olumlu transiti göz önüne alabilirler. Çocukları olanlar ise onların göstermiş oldukları başarılardan gurur duyarak mutluluklarına mutluluk katacaklar. Ancak kendi idealize ettiğiniz konuları onlara fazla dayatmadan ve manipüle etmeden gerçekleştirmeye çalışın. Ayrıca 01 Temmuz’da Venüs Oğlak burcundaki Retro Plüton ile karşıt açı yapacak. Girmiş olduğunuz sosyal gurup sayesinde bir takım değişimler yaşamanız sizi güçlendiriyor. Tanıştığınız kişiler size destek olmak için el uzatabilir. Özellikle gruplar içerisinde temkinli davranmalı geleceğe yönelik atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. 02 Temmuz Venüs Başak burcundaki Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Aşk hayatınızda canlanma süregelirken aranızın bozuk olduğu ilişkiyi düzeltme imkânı bulabilirsiniz. Aşkınızla güzel bir tatile çıkabilirsiniz. Fakat ilişkide baskıcı ve zorlayıcı tutumlardan uzak durmalı, dengesizce isteklerinizi dayatma, aşırı sahiplenme duygularınıza ket vurmalısınız. 07 Temmuz Venüs Akrep burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Boş zamanlarınızı değerlendirmek adına yapacağınız yeni aktiveler bu dönem hayatınıza girebilir. Bu sayede yaratıcılığınızı harekete geçirerek bazı yeteneklerinizi fark edebilirsiniz. 08 Temmuz Venüs Koç burcundaki Uranüs ile kare açı içerisinde. Sahip olduğunuz maddi değerlerin artacağı dönemdesiniz. Bu zaman diliminde mümkün olduğu iyi yatırımlar yapmaya yönelebilirsiniz.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

linked-in: Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.