18 Ekim, Bugün Gökyüzü

20

🌜07:44 itibariyle Ay Aslan burcuna geçecek. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
🎊Sabah saatlerinde Ay Jüpiter üçgen. Son derece mutlu ve huzurlu hissederek güne başlayacaksınız. Yeni projelere başlayabilir, daha geniş bir vizyonla işlerinize odaklanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı son derece sıcak ve arkadaşça duygular besleyeceksiniz. Hayatın farklı yönlerini öğrenmek ve yaşamın gerçekliğini araştırmak için içinizde büyük bir istek duyabilirsiniz.
💫Gün boyu Güneş Mars üçgen. kendinizi son derece güçlü iradeli hissedecek, her istediğinizi yapabilecek durumda olduğunuzu düşüneceksiniz. Yeni bir işe atılmak, yatırım yapmak, işleri büyütmek gibi bir düşünceniz varsa bunlar için gereken adımları atabilirsiniz. Öz güveniniz ve cesaretiniz oldukça yüksek olacak.
✨Aynı zamanda Venüs Mars üçgeni etkili. Kendinizi güzelleştirmek, estetik operasyon yaptırmak, evinizin içinde yenilikler yapmak ve bu gibi işler için enerjiler sizi destekliyor. Kendinizi hayata bağlı, neşeli, canlı, aktif hissedeceksiniz. Sevgilinizle özel bir program yapmak istiyorsanız bugünü tercih edebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu