18 Aralık Pazartesi Gökyüzü

34

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
🎊Sabah saatlerinde Ay Jüpiter ve Merkür ile olumlu açıda. Son derece iyimser, pozitif bir ruh halinde güne uyanacaksınız. Bu enerjiler iletişim konularında size etkili olmanız adına imkan verecek. Duygusal anlamda dengede olmanız da size güç verecek. Yapacağınız işlere daha geniş bir perspektiften bakmanız yeni fırsatları karşınıza çıkarabilir. Odaklanmak istediğiniz bir işiniz varsa konsantre olabilirsiniz.
🎉Akşam ise Merkür Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Sağlığınızla ilgili, iyileştirici bu enerjiler sizi rahatlatacak. Yabancı kültürlerden kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız, yakın çevreniz, akrabalarınızla aranızdaki ilişkileri daha da derinleştirebilirsiniz.
❤️Gece ise Ay Venüs ile olumlu açıda. Sevgilinizle romantik bir akşam yemeği planlayıp ona etkileyici süprizler yaparak sevginizi gösterebilirsiniz. Çocuklarınızla özel vakit geçirmek de ruhunuza iyi gelecek.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #i̇kizler #yayburcu #akrepburcukadını #terazi #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlarınözellikleri #burçyorumu