18 Aralık Pazar Gökyüzü

14

🌜 Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içinde kendinizi daha sosyal çevrenizdekilerle iletişim kurmaya açık hissedebilirsiniz. Uyumlu olmak ve insanlarla barışçıl, dengeli ilişkiler kurmak istersiniz. Adalet duygunuz ön plandadır. Hoşsohbet, nüktedan tavırlarla dikkatleri üzerinize çekme arzusu duyabilirsiniz.
❗️Sabah saatlerinde Ay Merkür kare. İlişkilerde oldukça kritik olan saatler. Duygularınızı ifade ederken olduk oldukça sert konuşmalar yapabilirsiniz. Sabah sabah hem kendinizi hem de sevdiklerinizin moralini bozmamaya çalışın.
💫Gün boyu Merkür Uranüs üçgen. Bu enerjiler size fiziksel anlamda enerji verdiği gibi zihinsel anlamda da orijinallik ve yaratıcılık getirecek. Beyninizde adeta ardı arkaya çakan düşünceler belli konularda önünüzü görmenize vesile olabilir. Yeni arkadaşlıklar kurmak, bilinmedik yerlere geziler yapmak size çok mutluluk verecektir. Mümkünse bugün rutinlerinizi kırın ve hayatın farklı bir yanlarını deneyimlemeye çalışın. Öğretmenler, konuşmacılar, araştırmacılar, öğrenciler, yazarlar bu ilham verici enerjilerden faydalanabilirler.
🌟Öğle saatlerinde Ay Satürn üçgen. Hayatınızı son derece akılcı bir şekilde ne yöne gitmek isteğinize karar vermek için masaya yatırabilirsiniz. Sizden yaşça büyük olgun ve tecrübesine güvendiğiniz kişilerden destek almanız söz konusu.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu