18 Ağustos Bugün Gökyüzü

16

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün sahip olduğunuz maddi kaynakların değerlerini arttırmak arayış içinde olabilirsiniz. Ailenize ve çocuklarınıza karşı daha korumacı ve özverili bir tutum sergilemeniz söz konusu olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde inatçı, dediğim dedik tavırlar sergilemekten kaçının.
✨Öyleye kadar Venüs Jüpiter üçgen. Önemli bir iş görüşmesi veya toplantınız varsa bu saatlerde yapmanızda fayda var, güzel sonuçlar alabilirsiniz. Eğer alışverişe çıkmak veya kendinizle ilgili bir değişiklik yapmak istiyorsanız pozitif enerjiler sizi destekleyecek.
🌟Öğleden sonra Ay Kuzey Ay Düğümü ve Uranüs ile kavuşum yapacak. Son derece sabırsız ve aceleci bir ruh halinde ne yaptığınızı tam da bilemeden bazı adımlar atabilir ve olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İşinize konsantre olmak zamankinden daha zor olacaktır. Rutininizde kalmaya çalışın ve çevredeki insanların size baskı yaptığı düşüncesinden uzaklaşın.
❗️Akşam saatlerinde Ay Satürn kare. Bir anda içine düşeceğiniz depresiflik, karamsarlık, yalnız kalma isteği oldukça rahatsız edici olabilir. İlişkilerde problem çıkaran bu iyi enerjiler birbirinizi soğuk ve ilgisiz olarak algılamanıza neden olabilir.
✨Daha geç saatlerde Ay Merkür üçgen. Biraz daha mantıklı ve akılcı düşünecek ve olaylara dışardan bakarak mantıklı bir tutum içine gireceksiniz.
🎉Aynı zamanda Ay Neptün ile de sekstil açıda olacak. Sevgilinizle karşılıklı düşüncelerinizi paylaşarak sorunlarınıza çözüm getirmek önem kazanacak. Daha ilımlı bir yaklaşımla ve barışçıl bir tutumla davranmanın önemini kavrayabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu