17 Temmuz Pazartesi Gökyüzü

29

🌜 Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz. İçinizde aile bağlarını daha güçlendirmeye yönelik bir his de oluşabilir. Sizin için önemlerini daha çok kavrayabilir, onlara karşı tutku dolu bir bağlılık hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda empati yeteneğinizin artması karşınızdaki kişileri daha çok anlamanıza neden olabilir.
💫Bugün Ay Uranüs sekstil. Yaşadığınız monotonluktan kurtulmak için evinizi ya da çalışma ortamınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Heyecanlı ve biraz telaşlı bir gün geçirmeye hazır olun.
💥Öğleye kadar Ay Kiron kare. Sağlığınızla ilgili konuları atlamayın. Gerekli tahlillerinizi ihmal etmeyin.
✨Gece 21:31 itibariyle Ay ve Güneş kavuşuyor ve Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Retro Plüton ise bu Yeniay’a karşıt açı gerçekleştiriyor. Bu durum hayatınızla ilgili köklü, büyük, radikal bir değişimin eşiğinde olduğunuzu gösteriyor olabilir. Belki evinizi, belki uzun süredir birlikte olduğunuz sevgilinizi ya da memnun olmadığınız işinizi değiştireceksiniz. Sağlık, çalışma koşulları, günlük düzeniniz ile ilgili konular gündem maddesi olabilir.
❗️22:59 da Ay Düğümleri Koç/Terazi burçları eksenine geçiyor. Herbirimizin hayatında yaklaşık 18 yıllık bir dönem kapanıyor. Özellikle Koç ve Terazi burcunun temsil ettiği konularda sınava çekileceksiniz. Aşk hayatınızda alma verme dengesini sorgulama ve büyük kararlar alma aşamasına geleceksiniz. Ortaklarınızla ilişkilerinizi değerlendireceksiniz. Alt yapısı sağlam olmayan ilişkiler maalesef kopacak ve boşanmalar gerçekleşecek. Artık daha çok kendinizi ön plana aldığınız bir yaşam planına geçiş yapacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu