17 Temmuz, Bugün Gökyüzü

13

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
💫Gün boyu Merkür Neptün ile üçgen açıda. Çevrenizdeki kişilere yardım etmek ve onların dertlerine derman olmak isteği yoğundur. Karşınızdaki kişilerin ruh halini derinden hissederek empati yapabilirsiniz. Meditasyon yapmak, içe çekilerek kendini gözlemlemek, problemlerin iç yüzünü görebilmek için olumlu enerjiler var. Sanatsal faaliyetlerle ilgileniyorsanız başarılı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz.
🎉Akşam saatlerinde Ay Uranüs ile sekstil. Bu pazar akşamını eğlenceli bir şekilde geçirmek adına plan yapıp değişik bir ortamda arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hadi akşam için bir program yapın ve bugüne kadar hiç gitmediğiniz bir mekanda doyasıya eğlenin. Aniden gelişecek olan sürprizlere de açık olun.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu