17 Nisan Pazartesi Gökyüzü

27

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
🌟Sabah saatlerinde Ay Uranüs sekstil. Aniden gelen sürpriz bir haber çok sevinmenize neden olabilir. Haftaya güzel başladığınızı düşüneceksiniz. Geçmişe yoğun bir özlem duymanız söz konusu olabilir.
🎊Akşam ise Ay Neptün kavuşum yapacak. Son derece duyarlı olacak, yaratıcılık konusunda da yeteneklerinizi ortaya koyabileceksiniz. Bu nedenle sanatsal çalışmalara yoğunlaşabilirsiniz. Manevi yönden gelişmek için dua edebilir, kişisel gelişim kitapları okuyabilirsiniz.
🌑Saat 21:56 itibariyle Ay boşluğa girecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saatten sonra almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu