17 Mart Cuma Gökyüzü

53

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir.
❤️Bugün Venüs Boğa burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde daha sahiplenici, inatçı bir tutum izleyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı arttırmak sizin için çok önemli hale gelebilir. Bu nedenle bazı yatırım planları yapmak isteyebilirsiniz.
🔥Gün boyu Güneş Mars karesi etkili. Başarmak istediklerinizi yapmak üzere enerjiniz yüksek olacak. Ancak çok sabırsız bir ruh halinde olacağınız için cevrenizdekilere tahammül edemeyebilirsiniz. Her şeyi ben bilirim tarzında ego tuzaklarına düşmeyin. Otorite konumundaki kişilerle çatışmamaya dikkat edin.
💫Ay önce Neptün ile sonrasında Güneş ile sekstil açı yapacak. İnsanlara yardım edeyim derken onların negatif enerjileri sizi sarsabilir. Yine de duygularınızın esiri olmadan mantıklı davranmanız mümkün olacak.
🌟Bugün Güneş Merkür ile kavuşum yapacak. Düşüncelerinizi açık ve net bir şekilde paylaşabilirsiniz. Yapacağınız toplantılarda özgüveniniz yüksek olacak. Gelecekle ilgili planlar yapmak için uygun zaman.
❗️Akşam Ay Plüton ile kavuşumda. Bu saatlerde hayattan beklentilerinizi derinlemesine analiz edin. Nelerin sizi mutlu nelerin sizi mutsuz ettiğini belirleyin. Kıskançlık ve aşırı sahiplenme gibi dürtülerden uzak durun.
🌑17:13 ile 17:24 saatleri arasında Ay boşlukta. Sonrasında Ay Kova burcuna geçiyor. Bu saatler arasında önemli imzalar atmayın. İşler beklediğiniz gibi gitmeyebilir. Ay Kova’ya geçtiğinde çevrenizdeki kişileri daha çok önemseyecek, liberal ve gerçekçi bir tutum izleyeceksiniz.
❤️‍🔥Akşam saatlerinde Ay Venüs kare. İlişkilerde kritik saatler. Konuşmalarınıza ve davranışlarınıza dikkat edin. Yaşayacağınız gerginlikler aranızın soğumasına neden olabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu