17 Mart 2015 -Bugün Gökyüzü

101

 17 Mart Salı 2015, Bugün Gökyüzü;

Ay bugün inatçı, taviz vermeyen, objektif Kova burcunda ilerliyor. Bugün savunduğumuz fikirlerin arkasında duracağımız ve onları daha geniş kitlelere yaymak isteyeceğimiz bir gün. Bu misyonu yüklenmek adına kendimizden fazlasıyla taviz vermekten kaçınmalıyız. Amaçladığımız noktaya gelirken toplum faydası ile birlikte bireysel yararlarımızı da gözetmemiz son derece önemli.

Sabah 10:30’da Ay Retro Jüpiter karşıtlığı gerçekleşiyor.  İçimizdeki güven duygusunu yükselten bu enerjiler karşısında hırsımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Elimizdekilerle böbürlenme ve kibirli tavırlar gösterme konusunda dikkatli olmakta fayda var.  Özellikle kendimizi sürekli haklı hissetmemiz nedeniyle iddialı bir tutum sergileyebiliriz.

Öğlen 12:14’te Venüs Boğa burcuna giriyor. Venüs’ün Boğa’ya geçişi ve burçlar üzerindeki etkilerine  http://astrologjalemuratoglu.com/venus-18-martta-bogaya-geciyor/ linkteki yazımdan erişebilirsiniz.

13:00 ‘da Ay Uranüs ile sekstil açı yapacak. Daha önceden hayatımıza geçirmekte zorlandığımız konulara eğilebilir ve bir takım girişimlerde bulunabiliriz. Özellikle bilim ve teknoloji alanlarında yetenekli olanlar yaratıcı zekâlarını kullanarak dikkat çekici işlerin altına imza atabilirler.

 20:00’da Ay Mars sekstili gerçekleşecek. Uyum sağlama kabiliyetimizin yüksek olduğu bu saatlerde karşı taraftaki kişilerin isteklerini gerçekleştirmeye yönelik davranabiliriz. Açık, net ve kendimizden emin tavırlarımızın yüksek olması sebebiyle iş toplantı ve yemeklerini bu saatlere denk getirebiliriz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.