17 Kasım, Bugün Gökyüzü

42

🌑02:55-04:03 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu kadar erken saatte önemli kararlar alacaksanız çok dikkat edin. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçecek. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
❤️‍🔥Sabah saatlerinde Ay Venüs kare. Sabah sabah sevgilimizle niye birbirimize girdik ne oldu gayet iyi durumdaydık, dediğinizi duyar gibiyim. Öncesinde Güneş Tutulması arkasından gelen Ay Tutulması’nın etkileri uzun süre devam edecek. Bu nedenle birbirinize karşı anlayış göstermeye ve her iki tarafın da zor bir süreçten geçtiğini fark etmeye önem verin. Aksi taktirde pamuk ipliğine bağlı olan ilişkiler inceldiği yerden kopabilir.
✨Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor! Merkür Yay burcunu çok sevmez, düşüncelerinizi odaklamakta, yoğunlaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek etmek de ve karşı tarafı anlamak da güç gelebilir. Yurtdışı seyahatler, yabancı kültüre sahip insanlarla yapılan iş görüşmeleri, turizm, yayıncılık gibi konularda olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Maceradan maceraya atılmak her zamankinden daha fazla içinizden gelebilir. Konuşurken doğruyu söyleyeceğim diye patavatsızlık yapmamaya dikkat edin. Her doğru her yerde her zaman her kişiye söylenmez bunu unutmayın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu