17 Haziran Bugün Gökyüzü

16

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz. Son derece cesaretli ve metanetli bir tavırlarla hedeflerinize ulaşmak sizin için önem kazanabilir.
🎉Öğleye doğru Ay Jüpiter sekstil. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelerek aranızdaki duygusal bağı güçlendirmek istemeniz mümkün. Özellikle grup aktivitelerinde bulunmak diğer insanlara yardım etmek, pazarlama ve halkla ilişkiler alanlarında çalışmak için güzel enerjiler söz konusu.
✨Gece ise Ay Kiron ile sekstil. Yaralarınızı şifalandıracak olaylarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler olacak.
💥Sonrasında Ay Uranüs ile kare açı yapacak. Sizi ilgilendirmeyen konuların içine balıklama atlayarak evde gerilim yaratabilirsiniz. Özellikle aceleci ve tuhaf hissettiren bu enerjiler karşı tarafta isyankarlık ve bağımsızlık hislerini tetikler. Hayatınızda önemli bir değişim yaratmak, bulunduğunuz ortamı bırakıp çekip gitmek arzusu doğabilir. Çok büyük bir karar almadan önce sonradan pişman olmamak adına uzun uzun düşünmenizde fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu