17 Aralık Pazar Gökyüzü

18

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün içinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
❗️Sabah saatlerinde Ay Uranüs kare. Sabah sabah güne huzursuz uyanıp yanınızdaki eşinizi ya da sevgilinizi de tedirgin edebilirsiniz. Yığılmış işlerinizi bir an önce bitirmek isteyecekseniz. Aniden gelen bir haber canınızı sıkabilir.
💥Aynı zamanda Güneş Neptün ile kare açıda. Gerçeklerle hayaller arasında bir uçurumun olduğunu fark edip bu nedenle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi yorgun, bıkkın ve enerjisiz hissetmeniz mümkün. Bu nedenle gününüzü dinlenmeye ve sakin kalmaya ayırın, önünüzdeki haftaya enerjinizi toplamaya odaklanın.
✨Öğlen Ay Güneş ile sekstil açı yapacak. Bu saatlerde duygusal anlamda yoğun hisleriniz olsa bile mantıklı düşünebileceksiniz. En azından neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt etmek size iyi gelecek.
🌑15:03 – 22:58 arası Ay boşlukta. Bu saat aralığında önemli bir karara imza atmayın, sonrasında beklediğiniz sonucu elde etmekte zorlanabilirsiniz.
🌜Sonrasında Ay Balık burcuna geçiyor. Yakın çevreniz, eşiniz veya çocuklarınız için fedakarlık yapmak, onların sorunları için koşturmak size iyi gelecek. Bu şekilde ruhsal olarak tatmin bulduğunuzu hissedeceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yayburcu #oğlakburcu #teraziburcukadını #akrepburcukadını #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçlarınözellikleri #burçyorumları