17 Aralık Cumartesi Gökyüzü

32

🌜 Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
❤️‍🔥Öğle saatlerinde Ay Venüs kare. Eğer sevgilinizle veya eşinizle aranızda bazı problemler varsa ve bunları masaya yatırmak istiyorsanız sonuç almakta oldukça zorluk çekebilirsiniz. Her iki tarafta birbirini anlamamakta ısrar edebilir. Düşüncelerinizi ifade ederken kırıcı, incitici davranabilirsiniz. Olaylar hiç beklemediğiniz bir anda kavga boyutuna gelebilir.
❗️Akşam saatlerinde Ay Kiron karşıt. Özellikle sağlığınızla ilgili sıkıntılarınız varsa bunlar tekrar depreşebilir. Almanız gereken önemler varsa almanızı tavsiye ederim.
✨Daha geç saatlerde Ay Mars ile üçgen açı yapacak. Bu cumartesi akşamında arkadaşlarınızla güzel bir mekana gidip eğlenmek haftanın yorgunlugunu üzerinizden atmak size iyi gelecek. Mars’ın verdiği enerjiyle geceyi güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu