17 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

131

 17 Aralık Çarşamba Bugün Gökyüzü;

 Ay zarif, arabulucu, sosyal, sanat yönü güçlü Terazi burcunda ilerliyor. Gün boyu her şeyi çift yönü ile düşünebilir, bir takım kararlar almakta zorlanabiliriz. Dengemizi bozmamak adına huzurumuzu bozacak insanlardan mümkün olduğu kadar uzak durmalı. Sosyalleşmek amacıyla çeşitli davetlerde boy gösterebiliriz.

07:30’da Ay Yay burcundaki Güneş ile sekstil açı yapacak. Sabah saatlerinde kendimizi dengede ve uyumlu bir ruh hali içerisinde hissedeceğiz. Karşımızdaki kişileri anlayabilme yetimiz son derece yüksek olacak.

07:41’de Ay Yay burcundaki Güneş ile sekstil açısı yaparak boşluğa girecek ve 16:52’de Akrep burcuna girmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi, ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

16:52’de Ay gizemli, spritüel konulara meraklı, gururlu, kontrollü Akrep burcunda ilerliyor. Güvence ihtiyacımızın yeteri kadar tatmin olmaması huzursuz hissetmemize neden olabilir. Gün içerisinde yoğun çalışma ve dayanıklılık gerektiren işlerle mücadele etmemiz mümkün. Bu kontrollü enerjiler altında bizi maniple eden kişilere karşı direnç gösterebiliriz. Sezgilerimizin yüksek olması sebebiyle her türlü olayı önceden algılamamız önlem almamıza imkan verebilir.

17:00’da Ay Oğlak burcundaki Merkür ile sekstil açı yapacak. İş ortamımızda zihnimizin aktif olması sebebiyle son derece verimli çalışmalar ortaya koyabiliriz. Kendimizi ifade ederken rahat tavırlarımız ve etkiyeyici, akıcı üslubumuz astlarımızı etkileyecek.

Gece 02:52’de Ay Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı içerisinde. Bu saatlerde uyanıksak gerçeklerden uzaklaşma ve hayallere dalma eğilimi baskın olabilir. Spiritüel konulara eğilmek, ruhumuzu rahatlatıcı çalışmalar yapmak için güzel enerjiler mevcut.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.