17 Ağustos Bugün Gökyüzü

32

🌜Sabah 05:52 itibariyle Ay Boğa burcunda ilerleyecek. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
💫Gün boyu Venüs Jüpiter üçgen açıda. Özellikle aşk, sevgi, güzellik, estetik gibi Venüs’ün temsil ettiği konularda bolluk ve bereket üzerinize olacak. Beklenmedik hoş süprizler size hayatın gerçekten yaşanılır olduğunu hissettirebilir. Finansal anlamda paranıza para katmak için yatırım yapmak istiyorsanız pozitif enerjiler söz konusu. Günün enerjisini ihtiyacı olanlara yardım etmek onların yaralarına merhem olmak için de kullanabilirsiniz.
❤️‍🔥Akşam Ay Venüs kare. Bu akşam sosyalleşmek için içinizde aşırı bir istek duyabilir arkadaşlarınızla veya ailenizle özel saatler geçirmek adına program yapmak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar hafızanızda canlanabilir. Aşırı yeme içme isteğine karşı dikkatli olunmalı.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu