16 Temmuz, Bugün Gökyüzü

22

❤️Sabahın erken saatlerinde Ay Venüs üçgen. Güne güzel enerjilerle başlayıp kendinizi pozitif huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.
🌑07:36-11:17 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Balık burcuna geçecek. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
💫Gün boyu Güneş Merkür ile kavuşumda. İletişim kurduğunuz kişilerle kendi düşüncelerinizi aktarmak ihtiyacını fazlasıyla hissedersiniz. Özellikle ticaret yapıyor ve yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız bu enerjileri mutlaka değerlendirin. Kendi yeteneklerinizi ortaya koymak gelecekle ilgili planlar yapmak için son derece güçlü ve faydalı enerjiler söz konusu. Planlarınızı bir kağıda yazın ve dua enerjisi ile bunların gerçekleşmesini güçlendirin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu