16 Ocak Pazartesi Gökyüzü

88

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla sezgisel anlamda güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Bilinmeyen olayları çözmek sizin için önem kazanabilir. Ancak olaylara ve iletişimde bulunduğunuz kişilere yaklaşırken şüpheci bir tavır sergilemekten sakınmanızda fayda var.
💫Sabah erken saatlerde Ay Merkür sekstil. Pazartesi sabahı bol bol telefon ve mail trafiği ile geçecek gibi görünüyor. Toplantılar ve yazışmalar sizi fazlasıyla oyalayabilir.
❗️Sonrasında Ay GAD ile kavuşumda. Özellikle anneniz ile ilgili bazı karmik sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Kendinizi aşırı kontrol altına almak, insanlara karşı mesafeli yaklaşmak sizin için önem kazanabilir. Çevrenizdeki kişileri manipüle etmekten dolayı ipler gerilebilir.
💥Akşam saatlerinde Ay Uranüs karşıt açıda. Duygularınızın beklenmedik bir şekilde aniden değişmesi söz konusu. Akıl tutulması gibi bir şey söz konusu olabilir. Sizi üzecek bir haberle karşı karşıya kalabilirsiniz.
❗️Gece Ay Venüs kare açı yapacak. Bu gece sevginizle buluşmayı planlıyorsanız başka bir güne ertelemenizi tavsiye ederim çünkü var olan enerjiler kavgayı tartışmaları fazlasıyla tetikleyecek nitelikte.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu